Málokdo si uvědomuje, že při výběru správného batohu na denní nošení by měla být soustředěna nemalá pozornost na zdravotní parametry. Děti a teenageři vybírají zejména dle stylu a značky, ovšem často jsou to i dospělí, kteří se nechají zlákat poutavou barevnou kombinací nebo trendy značkou. Vždy záleží na tom, jaký batoh hledáme. Pokud má být něčím, v čem občas přenesete pár věcí a chcete u toho vypadat dostatečně stylově hledáte nejspíš tzv. street batohy nebo skate batohy. U nich se žádné meze nekladou ani těm nejpodivnějším tvarům a popruhům třeba z tkaničky od bot. Ovšem má-li se jednat o zavazadlo, které bude každý den sloužit k přenášení učebnic a pomůcek nebo třeba pracovního notebooku, pak je už třeba volbu tomuto faktu přizpůsobit. mujbagl-telo

Batohům do školy věnujte zvláštní pozornost

V tom případě se totiž zajímáte o batohy do školy a u nich je velmi zásadní celá řada parametrů. V první řadě by školní batoh sám o sobě neměl být příliš těžký, tím jen ještě více navyšuje hmotnost, kterou bude jeho majitel nosit na zádech. Dále se zaměřte na kvalitní zpracování popruhmujbagl-batoh-fotoů. Ty by měly být polstrované a hlavně dostatečně široké. Nebudou se tak zařezávat a ohrožovat dítě ale i dospělého zraněním z přetížení. I polstrování zad je důležitým prvkem, batoh se bude pohodlněji nosit a záda budou méně trpět, když budou díky správné délce popruhů a výstelky zad pěkně rovná. Má-li batoh popruh, kterým jej lze připnout kolem pasu, jeho hmotnost se tak rozloží a záda budou trpět ještě méně.

I kvalitní mohou být trendy

Samozřejmě každý namítne, že batoh musí být také pěkný a o tom se nebudeme přít. Děti se přidají, že kdo nemá batoh Vans nebo batoh Adidas, jako by ve třídě snad ani neexistoval, ale i tyto značky, dříve spíše zaměřené na trendy sportovní módu, už dnes dokáží nabídnout propracované batohy, které zádům neublíží. Stejně tak třeba batohy Dakine od českého výrobce, ten se už roky zaměřuje právě na školní batohy a každý rok nabízí v nové kolekci kvalitně zpracované a zároveň ve velmi pěkném barevném provedení doplněné o velké množství doplňků jako jsou pouzdra na tužky či peněženky. Stačí jen vybírat s ohledem na zdraví svých zad, která jsou denně vystavována extrémní zátěži již od prvních školních let a to mnozí podceňují.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/mujbagl-titulka-1024x335.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/mujbagl-titulka-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylZdravíMálokdo si uvědomuje, že při výběru správného batohu na denní nošení by měla být soustředěna nemalá pozornost na zdravotní parametry. Děti a teenageři vybírají zejména dle stylu a značky, ovšem často jsou to i dospělí, kteří se nechají zlákat poutavou barevnou kombinací nebo trendy značkou. Vždy záleží na tom,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku