21815-tatry-775272-1920Toužíte odpočinout si od veškerého shonu a stresu? Co byste řekli na oslavu Silvestra uprostřed nádherné slovenské přírody? Představte si, že jste v termálním bazénu a máte přitom krásný výhled na zasněžené vrcholky hor. Tato lákavá představa se může snadno proměnit ve skutečnost. K velmi vyhledávaným oblastem na Slovensku patří Vysoké a Nízké Tatry, které poskytují široké možnosti pro relaxaci, horskou turistiku a různé sportovní aktivity v létě i v zimě.21814-hotel-bystra

Wellness hotel Bystrá – vodní a saunový svět

Wellness hotel Bystrá se nachází v Bystré dolině v Nízkých Tatrách. Jeho nabídka uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky. Wellness centrum o rozloze 2 000 m2 je ideálním místem pro relaxaci a načerpání nové energie pro jednotlivce i manželské páry, pro rodiny s dětmi. Restaurace a zimní zahrada vám nabídne tradiční slovenskou kuchyni i gurmánské speciality šéfkuchaře. Tři kilometry od hotelu je známé lyžařské středisko Tále s pečlivě upravenými tratěmi pro začátečníky i zkušené lyžaře a snowboardisty.

Hotel 21816-aquacity-seasons-popradAquacity Seasons Poprad – relaxace a zábava pod Tatrami

Jeden z nejmodernějších termálních resortů a hotelových komplexů v Evropě se nachází v Popradu přímo pod Vysokými Tatrami. Ubytovaní hosté mají neomezený vstup do vodního parku a wellnes centra. V termálním aquaparku Aquacity Poprad je 13 bazénů a 350 vodních atrakcí. Na milovníky lyžování a snowboardingu čekají lyžařské střediska a majestátní horské svahy. Po sportovních aktivitách jistě přijde vhod relaxace ve vyhřívaných bazénech, lázních či saunách.

Apartmány Koliba Kamzík

21818-apartmany-kamzikApartmány Koliba Kamzík se nacházejí na začátku Starého Smokovce, nejstarší osadě ve Vysokých Tatrách, v blízkosti stanice pozemní lanovky na Hrebienok (1 272 m n. m.). Nabízejí ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, satelitní TV a kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice). V nejbližším okolí je množství turistických tras a nádherná příroda.

Cestovní kancelář Kareta Tour nabízí silvestrovské pobyty ve Vysokých a Nízkých Tatrách. Vybírat můžete z nabídky luxusních hotelů a apartmánů s panoramatickým výhledem.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/21815-tatry-775272-1920-1024x681.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/21815-tatry-775272-1920-150x150.jpgPR-leadersCestováníTipyToužíte odpočinout si od veškerého shonu a stresu? Co byste řekli na oslavu Silvestra uprostřed nádherné slovenské přírody? Představte si, že jste v termálním bazénu a máte přitom krásný výhled na zasněžené vrcholky hor. Tato lákavá představa se může snadno proměnit ve skutečnost. K velmi vyhledávaným oblastem na Slovensku...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku