Výběr svatebního fotografa pro focení vašeho velkého dne nemusí být zrovna procházkou růžovým sadem. S tím, jak se rozhodujete o počtu svatebních hostů, vybíráte si mezi církevním obřadem a obřadem na radnici, volíte restauraci na svatební hostinu, květinářství, vizážistku, DJ a místo pro líbánky, čeká Vás také nelehký úkol vybrat si fotografa, který zdokumentuje Vaši svatbu.

Na svatbě se setká celá Vaše rodina včetně příbuzných, kteří se celé roky neviděli. Přijdou přátelé ženicha a nevěsty. Užijete si společně pozitivní emoce, které nebudete chtít zapomenout a budete je chtít znovu prožívat v příštích letech.

Nejlepší svatební fotograf

Evropská asociace svatebních fotografů (EAWP) letos opětovně vybrala jako nejlepšího svatebního fotografa v Praze a potažmo v celé České republice Jana Těžkého. Tato prestižní organizace vybírá nejlepšího svatebního fotografa každoročně a Jan Těžký v jejím bodování uspěl už po několikáté. Vyhlášení vítězů proběhlo 28. října v trendy prostorách pařížské L´Avenue v docházkové vzdálenosti od Champs-Élysées.

„Získat takovéto ocenění je pro mě velká čest. Zejména v tak široké konkurenci světových a českých svatebních fotografů. Jsem rád, že jsem se mohl soutěže zúčastnit a reprezentovat Českou republiku na mezinárodním poli“, řekl pro redakci SvětDnes.cz svatební fotograf Jan Těžký.

Romantické, na módu zaměřené a ostré fotografie Jana Těžkého jsou skutečným uměleckým dílem. Tento pražský fotograf se zaměřuje na zachycení krásných okamžiků mezi nevěstou, ženichem a jejich rodinami v průběhu svatebního dne. Nechává průchod pozitivním emocím a energii jejich láskyplného vztahu.

Ať už se jedná o černobílé snímky nevěst procházejících se ulicemi tajemné Prahy, nebo náladové a temně osvětlené snímky páru, Těžký má smysl pro to, aby ti dva zkrátka tvořili nerozdělitelný pár.

Svatební fotograf Praha

Výběr svatebních fotografů v Praze a okolí je poměrně široký. Dá se říct, že je z čeho vybírat. Rozdíly jsou nemalé. Někoho zajímá nejlepší svatební fotograf. Někdo jiného zase zajímá, jak se dá sehnat svatební fotograf Praha levně. Vybírat si však jen podle ceny může být ošidné, to asi není potřeba zmiňovat.

Služby svatebních fotografů se v mnohém odlišují. Nejdůležitější samozřejmě je Váš vkus a jak se Vám s konkrétním fotografem komunikuje. Není třeba se úplně řídit jen přislíbeným počtem fotografií, nebo dobou, za kterou budou fotografie po svatbě k převzetí. Důležité kromě kvality a stylu fotografií je, aby Váš svatební den probíhal v harmonii a fotograf byl Vaší oporou. Svatby v Praze stojí nemálo peněz, Vy si chcete svůj svatební den hlavně pořádně užít a mít na něj hezkou památku.

Fotit se budou nevěsta se ženichem ve stylizovaných fotografiích, svatební hosté z řad rodiny a přátel, průběh svatebního obřadu, svatební hostina a samozřejmě také večerní zábava. Většinou se také nezapomíná na fotografie z příprav nevěsty a ženicha. Je možné si také zvolit předsvatební focení, které probíhá už před svatbou, jak název napovídá. Předsvatební focení probíhá v mírně neformální atmosféře. Má za cíl natrénovat si velké svatební focení a pořídit méně formální fotografie zachycující autentický láskyplný vztah nevěsty a ženicha.

Za redakci SvětDnes.cz Vám přejeme dobrý výběr svatebního fotografa, krásný svatební den a pevné dlouhotrvající manželství.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/nejlepsi-svatebni-fotograf-praha-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/nejlepsi-svatebni-fotograf-praha-150x150.jpgPR-leadersTipyVýběr svatebního fotografa pro focení vašeho velkého dne nemusí být zrovna procházkou růžovým sadem. S tím, jak se rozhodujete o počtu svatebních hostů, vybíráte si mezi církevním obřadem a obřadem na radnici, volíte restauraci na svatební hostinu, květinářství, vizážistku, DJ a místo pro líbánky, čeká Vás také nelehký úkol vybrat...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku