Prodej komerčních objektů Praha

Při hledání vhodných komerčních prostor pro kanceláře je třeba zaměřit se na zcela jiné parametry než u nemovitostí pro soukromé účely. U bytů či domů má většinou klient velmi konkrétní představu o tom, jak by měla nemovitost vypadat, jaké má požadavky na dispoziční uspořádání obytného prostoru, občanskou vybavenost čtvrti a konečnou volbu rovněž přizpůsobuje své aktuální finanční situací a rodinným plánům do budoucnosti. Předvybrané nemovitosti potom sám či s rodinou trpělivě obchází a prohlíží. Řeší-li firma často zcela zásadní otázku, které místo vybrat pro své sídlo, sází na jistotu a osloví realitní kancelář, která se specializuje na prodej komerčních objektů Praha. Očekává špičkové poradenství a nejlepší servis a to zejména proto, že chce veškeré starosti přenechat odborníkům. Těm v ideálním případě pouze předá podklady v podobě nároků na velikost podlahové plochy kanceláře, lokalitu, vybavení, finanční rozpětí apod. a vyčká na seznam vhodných nabídek.

luxent - Černá růže

Luxusní nemovitosti Praha

Hlavní město volí mnoho společností pro své sídlo hlavně z důvodu obchodního dosahu a také určité prestiže, kterou představuje. Stejně tak je tomu i u bytů a domů, tedy s tím rozdílem, že bydlení v Praze poskytuje kromě prestiže, která je spíše v pozadí, zejména dobré zázemí v podobě dostatku pracovních příležitostí, velký výběr škol a všech úrovních a dále pak i nezanedbatelné kulturní a společenské vyžití, které je pro mnohé také velmi důležité. Movitější klienti , kteří cílí na luxusní nemovitosti v Praze na prodej, jsou často zklamáni omezenou nabídkou realitních kanceláří. Na reality v Praze se zaměřuje mnoho z nich, ale na luxusní domy a byty se specializuje minimum z nich. Realitní kancelář Praha společnosti Luxent sídlí přímo v srdci hlavního města v Pařížské ulici 131/28 a ve svém portfoliu má mnoho zajímavých nemovitostí. Tato realitní kancelář působí na trhu s nemovitostmi již od roku 2008  a za tu dobu zprostředkovala nákup, prodej a pronájem mnoha zajímavých nemovitostí v Praze i jiných místech České republiky a dokonce i v zahraničí. Tým zkušených makléřů hovoří anglicky, německy, španělsky a rusy a jeho hlavním cílem je uzavření obchodu ke spokojenosti všech zúčastněných. Díky letité spolupráci s proslulou advokátní kanceláří Hrubý&Buchvaldek dokáže vyřešit i různé obchodní složitosti a zajistit tak bezproblémový průběh realitních transakcí.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/luxent-komerční-nemovitosti.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/luxent-komerční-nemovitosti-150x150.jpgPR-leadersRealityZprávyProdej komerčních objektů Praha Při hledání vhodných komerčních prostor pro kanceláře je třeba zaměřit se na zcela jiné parametry než u nemovitostí pro soukromé účely. U bytů či domů má většinou klient velmi konkrétní představu o tom, jak by měla nemovitost vypadat, jaké má požadavky na dispoziční uspořádání obytného prostoru,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares