Nevěšte hlavu a využijte rok studiem jazyků. Najdete nové kamarády a třeba i nové příležitosti!

Státní maturity jsou již za námi a přijímačky na vysoké školy taktéž. Co když se Vám ale maturita nepovedla a jdete na opravný termín až v září?

Co když Vás na vysokou školu nevzali, ale na zapojení se do pracovního procesu se ještě necítíte a přejete si dál studovat?

Cítíte se marně a chcete už mít vše za sebou.  Do toho ale musíte řešit, co bude dál.Tlačí Vás rodiče, okolí a Vy nevíte…

Nevěšte hlavu, řešení nabízí jazykové školy v podobě ročního pomaturitního studia. Vyberete si jazyk, na který se chcete zaměřit a za rok denního studia ho perfektně vypilujete.  Stačí vyplnit přihlášku a místo v lavici máte jisté, nemusíte se tedy připravovat na žádné přijímačky a můžete se v klidu učit na opravnýjazyková škola Pelikán - titulka termín maturity nebo si užívat léto plnými doušky.

Navíc nepřijdete o výhody vyplívající ze statusu studenta, budete si moci nadále užívat například zlevněného jízdného a nebudete muset platit sociální a zdravotní pojištění, nebo se hlásit na úřad práce.

Skvělé je, že škola probíhá jen čtyři vyučovací hodiny denně, díky čemuž si stihnete přivydělat na brigádě nějakou tu korunu k dobru a užívat si studentského života. Po roce studia se pak můžete bez problému dostat na vysokou školu, odjet do zahraničí nebo si najít skvělou práci.

V Brně nabízí například jazyková škola PELICAN Brno pomaturitní studium šesti jazyků, a to angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny a slovenštiny, ze kterých na konci roku složíte státní jazykovou zkoušku.

Budete tak mít doklad o své jazykové znalosti, který nahrazuje například zkoušku z jazyka na vysoké škole nebo se skvěle hodí do vašeho životopisu. Škola Vám navíc přispěje 500 Kč na jazykový kurz jakéhokoliv dalšího jazyka, který probíhá jednou či dvakrát týdně v odpoledních hodinách.

Investujte do svého vzdělání a investice se Vám mnohokrát vrátí. Nebojte se své budoucnosti a udělejte si ji nejlepší, jak jen můžete. Naučte se světový jazyk a máte vyhráno. Dělejte jenom to, co sami chcete a v životě se neztratíte.

Never stop learning. PELICAN BRNO

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jazyková-škola-Pelikán-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jazyková-škola-Pelikán-titulka-150x150.jpgPR-leadersTipyZprávyNevěšte hlavu a využijte rok studiem jazyků. Najdete nové kamarády a třeba i nové příležitosti! Státní maturity jsou již za námi a přijímačky na vysoké školy taktéž. Co když se Vám ale maturita nepovedla a jdete na opravný termín až v září? Co když Vás na vysokou školu nevzali, ale na zapojení...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku