Ekologické vytápění má zelenou a jeho obliba prudce roste. Naše společnost se specializuje zejména na tepelná čerpadla. V praxi to znamená, že ekologické vytápění projektujeme a dodáváme, ať jde o rodinné domy, bytové domy, úřady, školy, firmy nebo sportovní haly. S tím, jak rostou oprávněné nároky našich zákazníků, se také neustále zlepšují naše služby. Držíme krok s dobou, a proto víme, jak důležité je poskytovat komplexní servis, kam patří zpracování projektové dokumentace, montáž technologických celků a také servis.

Tepelná čerpadla země voda využívají jako zdroj tepla energii obsaženou ve spodní vodě nebo v zemi. Skvělou volbou jsou i ventilační tepelná čerpadla. Ta pracují na jednoduchém principu, kdy odsávají vzduch pomocí vzduchotechnického vedení, které je nainstalované v místnostech s vysokou vlhkostí. Jde zejména o koupelny, kuchyně nebo technické místnosti. Orientujeme se v mnoha průmyslových oblastech, takže máme zkušenosti se zdravotechnikou, podlahovými a ventilačními systémy, dodávkami otopných těles nebo montáží podlahové izolace, tepelných čerpadel či solárních kolektorů. Zajistíme rovněž stavební povolení, které je potřebné pro hlubinné vrty nebo výkopových a zásypových prací.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tepelná-čerpadla.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tepelná-čerpadla-150x150.pngPR-leadersBydleníEkologické vytápění má zelenou a jeho obliba prudce roste. Naše společnost se specializuje zejména na tepelná čerpadla. V praxi to znamená, že ekologické vytápění projektujeme a dodáváme, ať jde o rodinné domy, bytové domy, úřady, školy, firmy nebo sportovní haly. S tím, jak rostou oprávněné nároky našich zákazníků, se také neustále...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares