Stárnutí bohužel nelze nijak zastavit. Nemilosrdný zub času se jednoho dne podepíše na každém z nás a bez milosti na nás zanechá stopy. Vrásky, povadlá a unavená kůže, stárnoucí vzhled – to všechno jsou noční můry mnoha žen. Žádná z nich se nechce podívat do zrcadla a se zoufalstvím v očích sledovat, že vypadá čím dál starší a počet vrásek na čele čím dál vyšší. Naštěstí existuje metoda zvaná radiofrekvenční lifting TriActive na obličej i tělo, která slibuje skvělé výsledky. Chcete se dozvědět více?

Radiofrekvenční lifting TriActive na obličej i tělo – co to je?

Radiofrekvenční TriActive na obličej i tělo funguje na principu neinvazivního tvarování těla. Zaměřuje se na nedokonalosti, které vznikají vlivem poruch mikro-cirkulace. Metoda působí hluboko pod kůží a podílí se na zlepšování vyživování pokožky. K provádění metody se používá laserový přístroj TriActive+, který efektivně kombinuje šest různých nástavců v jedné platformě.

Jak metoda funguje?

Platforma TriActive+ využívá jak laser, tak ultrazvuk a radiofrekvenční vlny. S jejich pomocí dokáže bojovat proti celulitidě, zvládne likvidovat lokální tuková úložiště a ochablost. Vzniklé vlny produkované jednotlivými nástavci vyvolají vibrace – jedná se o hlubokou mechanickou masáž, která stimuluje cévní cirkulaci a odtok tekutin speciálním posilováním tkáně. Radiofrekvenční lifting TriActive na obličej i tělo působí efektivně a účinně.

Jaké jsou výhody ošetření?

Radiofrekvenční lifting TriActive na obličej i tělo umožňuje viditelné omlazení, zlepšení pružnosti kůže a vyhlazení. Při použití na obličej redukuje vrásky, podporuje vypnutí kůže a zároveň ji projasní. Chcete-li se o proceduře dozvědět více, neváhejte se zeptat odborníků kliniky Altos, kteří vám rádi vysvětlí její průběh i další výhody.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/radiofrekvencni-lifting-triactive-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/radiofrekvencni-lifting-triactive-150x150.jpgPR-leadersZdravíStárnutí bohužel nelze nijak zastavit. Nemilosrdný zub času se jednoho dne podepíše na každém z nás a bez milosti na nás zanechá stopy. Vrásky, povadlá a unavená kůže, stárnoucí vzhled – to všechno jsou noční můry mnoha žen. Žádná z nich se nechce podívat do zrcadla a se zoufalstvím v očích sledovat,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku