Sháníte kvalitní příruby? Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout to nejlepší, co se v tomto segmentu na našem trhu nabízí. Spoléháme na výborně sehraný tým kvalifikovaných techniků a dělníků, kteří pracují v moderně vybavených dílnách, halách a kancelářích. Při práci používáme speciální obráběcí poloautomaty a vícevřetenové vrtačky. Tím zaručíme našim zákazníkům, že příruby jsou vysoce kvalitní.

Firma s dlouhou historií

Naše firma vznikla v roce 1993, takže na trhu se pohybujeme už velice dlouho. Za tu dobu jsme se mnohé naučili. Začínali jsme tím, že jsme se věnovali kovovýrobě jako takové. Postupně jsme se ale specializovali, a to právě na příruby.

Klient na prvním místě

Zakládáme si na tom, že našim klientům vycházíme maximálně vstříc, ať už se jedná o samotný sortiment nebo termíny, které jsou často velice krátké, neboť klienti potřebují, abychom jim objednané příruby dodali co nejrychleji. Jsme také držiteli několika důležitých, prestižních certifikátů a svoji práci děláme, jak nejlépe umíme.

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/příruby.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/příruby-150x150.pngPR-leadersTipySháníte kvalitní příruby? Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout to nejlepší, co se v tomto segmentu na našem trhu nabízí. Spoléháme na výborně sehraný tým kvalifikovaných techniků a dělníků, kteří pracují v moderně vybavených dílnách, halách a kancelářích. Při práci používáme speciální obráběcí poloautomaty a vícevřetenové vrtačky. Tím zaručíme našim zákazníkům,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku