Úsporami energií se v dnešní době ohání každá stavební firma. A není to pouze neopodstatněné řečnění a reklama. Díky moderním technologiím a moderním stavebním materiálům můžete opravdu dosáhnout velkých úspor energií a tím pádem také rychlé návratnosti investice do vašeho nového domu. Zakoupili jste si starší rodinný domek a podle posouzení odborníků dosahuje velkých tepelných ztrát. Rozhodli jste se proto přetvořit jej na energeticky úsporné bydlení. Kvalitním zateplením fasády, výměnou oken a střešní krytiny, společně se střešní izolací, lze dosáhnout výrazného zlepšení tepelně izolačních vlastností domu.

Moderní technologie napomáhají využít nově získanou energii ze slunečních paprsků

Nově zrekonstruovaný energeticky úsporný dům je nyní potřeba zrekonstruovat i zevnitř. Jen vnější proměna rekonstrukce - Svět - insidenestačí, moderní technologie je třeba využít i uvnitř domu. Vše závisí na vašich dalších finančních možnostech, pokud jste je již nevyčerpali na úpravu opláštění rodinného domu. S moderním návrhem interiéru vám mohou pomoci specialisté ze společnosti Rekonstrukce interiérů Praha, nebo Rekonstrukce interiérů Brno. Je jedno, kterou ze společností zvolíte, obě dvě patří ke špičce mezi společnostmi, které se zabývají rekonstrukcemi interiérů domů. Jen bude záležet na tom, zda se váš dům nachází v Praze nebo Brně, popřípadě také v blízkém okolí těchto měst.

Navrhnout interiér tak, aby byl nejen funkční, ale také útulný, to je úkol pro architekty ze společnosti Rekonstrukce interiérů Praha, protože váš nový dům se nachází nedaleko Prahy. Pro ještě větší energetickou úsporu lze část střechy domu osadit fotovoltaickými panely, které jsou schopné část elektrické energie vyrobit samy. Tuto elektrickou energii lze používat na ohřev vody, podlahové vytápění a našlo by se mnoho dalších příkladů, jak energii získanou ze slunce využít. Pracovníci společnosti Rekonstrukce interiérů Praha mají s podobnými návrhy dostatek zkušeností, proto i vám mohou pomoci pokračovat v úsporách energie. Velmi výhodné je používání řízené výměny vzduchu, tzv. rekuperace, která současně dokáže udržovat zdravé klima v místnostech. Vydýchaný vzduch je odváděn z místnosti pryč a čerstvý přiváděn z okolního ovzduší bez nutnosti větrání. Také instalace centrálního vysavače ulehčí hospodyňkám práci. Všechny tyto změny musí pracovníci společnosti Rekonstrukce interiérů Praha dokonale promyslet, zanést je do architektonického návrhu a také náležitě nacenit, aby klient věděl, jak bude rekonstrukce interiéru domu náročná po finanční stránce.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/rekontrukce-Svět-2.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/rekontrukce-Svět-2-150x150.jpgPR-leadersBydleníÚsporami energií se v dnešní době ohání každá stavební firma. A není to pouze neopodstatněné řečnění a reklama. Díky moderním technologiím a moderním stavebním materiálům můžete opravdu dosáhnout velkých úspor energií a tím pádem také rychlé návratnosti investice do vašeho nového domu. Zakoupili jste si starší rodinný domek a podle...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares