Přemýšlíte o tom, čím doplnit vaši ložnici, obývací pokoj nebo dětský pokojíček? Navrhněte si vlastní plakát s údaji narození vašeho dítěte. Narození miminka jednoznačně patří mezi nejdůležitější a nejsilnější okamžiky v našem životě. Moment, který navždy změní naše životy.

V několika snadných krocích si můžete vytvořit vlastní plakát s údaji narození. Na výběr jsou desítky jedinečných ilustrací, barevných pozadí, písem a v neposlední řadě také rozměrů. Aplikace pro vytvoření plakátu je velmi snadná a intuitivní, neboť vás každým krokem sama provede. Návrh plakátu tak nezabere více než 2 minuty.

Jak si vytvořit vlastní plakát?

  1. Přejděte na stránky Kindy.cz.
  2. Zadejte údaje narození miminka.
  3. Vyberte si z nabízených ilustrací.
  4. Upravte si návrh podle sebe.
  5. Zvolte vhodný rozměr.
  6. A je hotovo! Můžete objednat.

Vhodný dárek i k narození miminka

Každou maminku po příchodu domů z porodnice čeká euforie, příval něhy a spoustu nových vzrušujících zážitků. Plakát narození miminka je skvělým dárkem k narození dítěte, který potěší nejen nastávající rodiče, ale i prarodiče a ostatní členy rodiny.

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodné ilustrace nebo s údaji na plakát, můžete využít možnost objednání dárkového poukazu.

Možnost zakoupení dárkového poukazu

V případě, že příchod miminka teprve čekáte nebo chcete udělat radost svým nejbližším, můžete si objednat dárkový poukaz. Darujete tím jedinečný dárek plný emocí a vzpomínek na nejvýznamnější den v životě. Dárkové poukazy jsou dostupné v různých hodnotách podle velikosti plakátu, takže si vybere opravdu každý. Dárkový poukaz obdržíte okamžitě na svůj e-mail v elektronické podobě.

Slevový kód pro čtenáře

Pro všechny čtenáře tohoto magazínu jsme připravili slevový kód KND15, díky kterému získáte plakát narození miminka se slevou 15 % a dopravou zdarma. Slevový kód lze uplatnit v košíku bez dalších podmínek. Vyzkoušejte si návrh vlastního plakátu právě teď.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/1-1024x683.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/1-150x150.pngPR-leadersTipyPřemýšlíte o tom, čím doplnit vaši ložnici, obývací pokoj nebo dětský pokojíček? Navrhněte si vlastní plakát s údaji narození vašeho dítěte. Narození miminka jednoznačně patří mezi nejdůležitější a nejsilnější okamžiky v našem životě. Moment, který navždy změní naše životy. V několika snadných krocích si můžete vytvořit vlastní plakát s údaji narození. Na výběr jsou...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares