Co je společného pro každý začátek roku? Rozhodně to, že se začnou řešit aktuální trendy, které jsou spojeny se světem módy. V tomto směru to není jenom klasické oblečení, jelikož zapomínat nesmíme také na obuv. I ta je dnes něčím, bez čeho se nikdo z nás neobejde. Pokud vás zajímá, jaké kolekce budou v roce 2017 hitem, podívejte se s námi na přehled možností, se kterými rozhodně neuděláte chybu.

Co už můžeme nyní prozradit, to je fakt, že trendem bude stejně jako v posledních letech značková obuv. Díky internetovým obchodům ale nebude rozhodně tak finančně nedostupná, jako tomu mohlo být dříve. Podívejme se tedy na to, jaké boty budou v roce 2017 in.

Buďte skutečnou Superstar

Máte zájem být skutečně ve středu pozornosti, a zaujmout na první pohled? Pokud ano, je pro vás ideální volbou Adidas Superstar obuv. Pokud se podíváme na její základní charakteristiku, je třeba říci, že vychází ze zajímavých retro designů, které ale nabídnou modernější provedení, a to jak s ohledem na použité materiály, tak samozřejmě i s ohledem na pohodlnost. Klasikou je nepřehlédnutelné bílé provedení, které však není jedinou možností, jakou se vydat. Značka právě na tomto modelu ukazuje, že díky unikátním barevným kombinacím je možné dát i klasické botě neodolatelný vzhled. A to ať už mluvíme o pánském, nebo dámském provedení.

Vsaďte na osvědčenou a dlouhodobě vyhledávanou značku

Trendem nebude jenom návrat k minulosti, a to k retro modelům. Hitem rozhodně budou i moderní, stejně jako doslova nadčasová provedení. A to v oblasti kombinací různých:

  •          Barev
  •          Materiálů
  •          Střihů

To vše dohromady je základem pro naprosto ojedinělou obuv, která bude v roce 2017 trendy. Pokud i zde chcete znát jeden z příkladů, zkuste Tamaris boty. Osvědčenou značku s bohatou nabídkou modelů pro každého, na jakékoliv roční období. Chcete-li znát názvy těch dlouhodobě nejoblíbenějších kolekcí, jedná se určitě o boty označené jako Trend, stejně jako Active. Už jejich název jasně ukazuje, že kromě svého provedení se liší také možností jejich konkrétního využití.

Jděte cestou moderních technologií

Není to jenom trend moderního designu, nebo kvality, který je a bude v roce 2017 hitem. Na co nesmíme zapomínat, to jsou i moderní technologie, které do oblasti bot pronikají stále častěji. S čím jsou spojeny? Hlavně s pohodlností, a to nejenom při chůzi, ale i při sportu. Díky tomu jsou tlumeny jakékoliv nárazy a vibrace, noha je držena ve správné poloze, stejně jako je samozřejmostí třeba i to, že boty zvládnou pohyb v jakémkoliv terénu. Pokud takové hledáte, zkuste Nike boty shop. Ani zde nezapomeneme zmínit, jaké konkrétní kolekce jsou v tomto směru hitem a se kterými v letošním roce vedle nešlápnete. Pokud jde o všestrannost využití, určitě je dobré poohlédnout se po nových modelech Air. Pokud vás zajímá i unikátnost designu, co takhle provedení Roshe Run, které také bude patřit k těm nejzajímavějším na trhu?

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/adidas-titulka-nová.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/adidas-titulka-nová-150x150.pngPR-leadersMóda a StylCo je společného pro každý začátek roku? Rozhodně to, že se začnou řešit aktuální trendy, které jsou spojeny se světem módy. V tomto směru to není jenom klasické oblečení, jelikož zapomínat nesmíme také na obuv. I ta je dnes něčím, bez čeho se nikdo z nás neobejde. Pokud vás zajímá, jaké...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares