Vyhlídkový let vrtulníkem je neopakovatelný zážitek zejména proto, že kabina vrtulníku poskytuje náramné soukromí a let je určený jen pro 3 pasažéry. Stále častěji se na vyhlídkový let vydávají partneři, aby si mohli užít privátní prohlídku pražského okolí z výšin. Poznejte skvostné historické stavby, přehradní nádrže i malebnou krajinu tak, jak je vidíte na pohlednicích s leteckým záběrem. Vrtulník vás vezme o kousek níže, proto budete mít detaily jako na dlani.

Pobaví, uklidní, rozněžní a nadchne

Vyhlídkový let vrtulníkem vám dává možnost, jak za půl hodiny v kabině prožít tisíce fantastických momentů. Nadšení, nervozitu a vzrušení bude střídat pocit klidu a harmonie při pohledu na pohádkovou kulisu krajiny hrající všemi barvami. Poznání na vás čeká při prohlídkách hradních komplexů a zámeckých areálů. Romantickou atmosféru vykouzlí třpytící se toky řek a poklidné hladiny vodních nádrží.

Vyhlídkové trasy jsou naplánovány ve třech základních variantách a ukáží vám nádheru okolí, která vám na zemi zůstává skryta. Vzneste se k modravým výšinám a obdivujte okolí řeky Sázavy, vltavskou kaskádu, Český ráj nebo jeden z nejkrásnějších hradů, majestátní Karlštejn.

Dárek, co skrývá kouzelné zážitky

Prožít společně adrenalinový let vrtulníkem je dárkem pro vás oba. Vyzkoušet si nádheru létání a rozhlédnout se po místech, kde vzdušný prostor nemá hranice. Nechat se unášet nad krásnou krajinou i městy, co z výšky vypadají mile a vlídně. Ve chvíli bude vše plné klidu a míru. Všechny starosti se zdají být malicherné a vaši mysl zaplaví jen radost, úžas a obdiv.

Zážitek nekončí ani po přistání. Minuty lety vám vždy vytanou znovu na mysl a krásné okamžiky si budete připomínat ještě mnohokrát.

Věcný dar nemá takovou moc a často bohužel skončí zastrčený v horních policích skříně. Zážitek zůstane!

Zážitek na palubě Robinsona

Soukromý let vrtulníkem vás čeká na palubě vrtulníku Robinson R44. Do kabiny nastupuje pilot a maximálně 3 cestující. Vrtulník je dlouhý 9 metrů a vysoký přes tři metry. Dokáže letět rychlostí až 240 kilometrů za hodinu, s cestujícími ale létá rychlostí okolo 200 kilometrů v hodině. Za jednu hodinu letu spotřebuje 50 litrů paliva a celkově by dokázal uletět i více než 500 kilometrů. Už jste si vybrali termín soukromého letu?

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1-367-1024x615.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1-367-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníadrenalinovy let vrtulníkem,Let vrtulníkem,let vrtulníkem mladá boleslav,let vrtulníkem praha,lety vrtulníkem praha,vyhlídkové lety vrtulníkem Praha,vyhlídkový let vrtulníkem,zážitkový let vrtulníkem,zážitky let vrtulníkemVyhlídkový let vrtulníkem je neopakovatelný zážitek zejména proto, že kabina vrtulníku poskytuje náramné soukromí a let je určený jen pro 3 pasažéry. Stále častěji se na vyhlídkový let vydávají partneři, aby si mohli užít privátní prohlídku pražského okolí z výšin. Poznejte skvostné historické stavby, přehradní nádrže i malebnou krajinu tak,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares