Máte doma starý nábytek a víte o něm, že je starožitný. Je ještě po vaší prababičce, která jej také dostala. Takže tušíte, že je starý opravdu spoustu let. Starožitné kousky jsou velmi krásným a originálním doplňkem různých prostor a místností, ale ne vždycky a všude vynikne. Dáváte-li přednost modernímu vzhledu vašeho interiéru, pak řešíte, co s takto starými a jistě cennými kousky.

Doplnění interiéru

Starožitné kousky jsou často hotovým uměleckým skvostem, který byl vyráběn ručně, má nějakou historii a svůj příběh. Stačí jeden kousek a váš interiér rázem ožije a bude vypadat opravdu krásně. Chcete se těchto kousků zbavit a svůj interiér vybavit moderně? Pak pro vás existuje řešení ve formě výkupu nábytku. Co si pod tímto pojmem představit?

Výkup starožitného nábytku znamená, že kousek, který doma máte přijede prozkoumat a nacenit proškolený personál firmy, která se tímto odvětvím zabývá. Pečlivě obhlédne vaše starožitné kousky, zjistí, jakou mají cenu a v případě potřeby také po výkupu odveze. Vy tak předáte jednotlivé kousky do dobrých rukou a kromě toho si vyděláte i nějakou tu korunu.

Co patří mezi starožitné kousky?

Řekneme-li starožitnosti každý si představí něco jiného. Někdo například vzácné a staré vázy a další předměty. Co však můžeme považovat za starožitný nábytek?

·      sofa

·      truhly

·      komody

·      knihovny

·      psací stoly

·      hodiny

·      zrcadla

·      etažéry

·      kravatníky

·      skříně

·      vitríny

Jak se o starožitný nábytek starat?

Objevíte-li starožitné kousky u vás doma, pak je vždycky lepší říct si o radu. Často se totiž stává, že cena takovéhoto starého nábytku klesá a to jen vlivem neodborné manipulace nebo špatného zacházení. Vždy je lepší tento proces nechat na někom zkušenějším, ať zbytečně nepřijdete o zajímavou finanční injekci.

 

Výkup nábytku Praha se nezaměřuje jen na hlavní město, ale po dohodě přijedou kamkoliv v rámci České republiky. S nimi se můžete domluvit na pravidlech výkupu a finančním ohodnocení. Na vlastní náklady si také právě vykoupený nábytek odvezou. A vy se můžete vydat na nákup nových a moderních kousků.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/vykup-starozitností.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/vykup-starozitností-150x150.jpginfo@press-media.czTipyVýkup nábytku PrahaMáte doma starý nábytek a víte o něm, že je starožitný. Je ještě po vaší prababičce, která jej také dostala. Takže tušíte, že je starý opravdu spoustu let. Starožitné kousky jsou velmi krásným a originálním doplňkem různých prostor a místností, ale ne vždycky a všude vynikne. Dáváte-li přednost modernímu...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku