Hledáte-li nějaké originální a neotřelé řešení, jak oživit interiér, může pro vás být tím správným řešením sáhnout po 3D nástěnných panelech. Jedná se o řešení vhodné zejména pro moderní interiéry, které však najde své uplatnění kdekoliv.

Bohatý výběr

Nástěnné 3D panely se vyrábí z několika různých materiálů, přičemž každý dodává panelům trochu jiné vlastnosti i vzhled. Všechny jsou však vyrobeny z přírodních materiálů, jejich použitím tedy šetříte životní prostředí.

Sádra je velmi tvárný materiál. To umožňuje při tvorbě dekoračních sádrových panelů tvořit i komplikované bohaté vzory. Sádrové obklady od firmy 3D-panel jsou navržené italským designérem Francem Peccim, snadno se tedy stanou výjimečnými prvky v interiéru. Navíc je sádra lehká a montáž sádrových panelů na stěnu si nevyžaduje žádnou větší povrchovou úpravu.

Betonové panely jsou z pohledového betonu a dají se využít v jakémkoliv interiéru. Často se dosahuje speciálních efektů použitím betonových 3D panelů společně s 2D panely. Vyrábí se také lehké betonové panely vyrobené na bázi sádry. Ty při montáži nevyžadují žádnou speciální výztuž a dají se tak instalovat přímo na stěny ze sádrokartonu.

Čalouněné panely dodají interiéru na útulnosti a zjemní ho. Pomohou vám také vyřešit problémy se špatnou akustikou. Skvěle se hodí do místností určených k odpočinku jako je ložnice či obývací pokoj, při použití v dětském pokoji zajistí větší bezpečnost a dodají pokoji na hravosti.

Dřevo používané na dekorační panely má vlhkosti 8-9%, což zajistí dlouhou životnost panelu, která se ještě umocňuje přírodním ošetřením olejem, lazurou a lakem na bázi vody. Nejčastěji se využívá dřeva dubu, černého dubu, třešně, buku a ořechu, na přání zákazníka je však možné využít i dřevo z jiného stromu. Dřevo dodává interiéru teplý pocit domova a krásně ho provoní. Každý dřevěný panel je originálem, má trochu jinou barvu, tloušťku i kresbu a stává se tak součástí unikátní mozaiky.

Snadná montáž

Zaujaly vás nějaké z těchto dekoračních panelů? Není nic jednoduššího, než si prohlédnout konkrétní nabídku a vybrat ten správný panel pro váš interiér. Montáž není vůbec složitá a zvládne ji každý domácí kutil. Pokud si však nejste jistí, můžete požádat o pomoc odborníky, kteří vám pomohou stěnu naměřit, vybrat správné rozměry a počet panelů a montáž provedou za vás.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/žaluzie-6.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/žaluzie-6-150x150.pngPR-leadersBydleníHledáte-li nějaké originální a neotřelé řešení, jak oživit interiér, může pro vás být tím správným řešením sáhnout po 3D nástěnných panelech. Jedná se o řešení vhodné zejména pro moderní interiéry, které však najde své uplatnění kdekoliv. Bohatý výběr Nástěnné 3D panely se vyrábí z několika různých materiálů, přičemž každý dodává panelům trochu jiné vlastnosti...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares