Často čteme i slýcháme, že Češi jsou národ, který nejraději nakupuje ve slevách a slevy vyžaduje. Nemyslete si, že jsme v tomto ohledu výjimka, každý chce ušetřit, v tom se náš národ nikterak neliší od jiných. Možná někdy více přemýšlíme, než peníze utratíme, ale i o tom by se daly vést dlouhé debaty a polemiky. Spousta z nás totiž naopak reaguje velmi impulsivně a doslova skočí na špek „šikovným“ prodejcům, kteří pod slovo SLEVA skryjí produkty za normální běžné ceny a zákazník si toho ani nevšimne. Porovnávat ceny a zjišťovat reálnou výši slevy by mělo být samozřejmým předpokladem před nákupem, zejména v případě hodnotnějších produktů typu elektroniky apod. Dobrým nástrojem, jak ušetřit, jsou čím dál tím častěji právě zmíněné slevové kupóny.

Jak slevové kupóny fungují

Před nákupem daného produktu nebo i služby je dobré zavítat na některý ze slevových portálů, kde jsou slevové kupóny průběžně aktualizovány a většinou i přehledně řazeny. A to nejen dle aktuálnosti, ale také dle druhu zboží, případně dalších filtrů, které usnadní vyhledávání požadované slevy. Tedy pro příklad, hledáte elektroniku, máte oblíbený internetový obchod, zadáte tedy například: Digiboss slevový kód a vyhledávač vám nalezne portál a na něm aktuální slevy v tomto internetovém obchodě, sháníte-li nábytek a rádi nakupujete online třeba na 4home, zdáte: 4home slevový kupón a vyhledavač vám poskytne výčet platných kupónů na těchto webových stránkách.

T

Nakupujte výhodněji i za hranicemi

Pokud jste ze Slovenska nebo zde máte obchodní aktivity a řešíte lokálně nákup nejrůznějších produktů. Pak věřte, že i tady můžete nakupovat výhodně. Budete mile překvapeni, kolik výhodných nákupů váš čeká, když zadáte Slevy Slovensko. A vybírat a nakupovat můžete stejně snadno, jako na českých slevových portálech, jen v místní měně a za minimálních nákladů na dopravu.

Nakupujte chytře a nenechte se napálit vychytralými obchodníky. Ne vždy musíte narazit na požadovaný kupón, ale za zkoušku to rozhodně vždy stojí. Ušetřit můžete nemalé peníze.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/obr1-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/obr1-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaTipyČasto čteme i slýcháme, že Češi jsou národ, který nejraději nakupuje ve slevách a slevy vyžaduje. Nemyslete si, že jsme v tomto ohledu výjimka, každý chce ušetřit, v tom se náš národ nikterak neliší od jiných. Možná někdy více přemýšlíme, než peníze utratíme, ale i o tom by se daly vést...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares