I když se v dnešní době český trh může pochlubit hned několika přepravními společnostmi, není vždy snadné najít takového, který by byl spolehlivý a expresní přeprava je v jeho podání skutečně expresní, tedy doručena do 24 hodin. Pro mnohé firmy je totiž přeprava zásilek základem podnikání.

E-shopy a dodavatelé

Zejména s rozmachem internetových obchodů, které se pro mnohé staly slušnou formou obživy, je přeprava zásilek skutečným základem celého byznysu. Zákazník si objedná zboží a očekává, že bude v co nejkratším čase k němu doručeno. Právě pro tyto potřeby e-shopu slouží expresní přeprava. Do 24 hodin od zaplacení se tak zákazník může těšit na objednané zboží. Pro dodavatele bez přepravní divize je spolehlivý přepravce rovněž nutností. Zákazníci si dnes ve vysoce konkurenčním prostředí vyberou takového dodavatele, který zaručí kvalitní zboží a zároveň jej včas dodá. Pro tyto účely dodavatel hledá spolupráci s přepravcem, do jehož portfolia služeb spadá přeprava nadměrných nákladů.

A co zásilky s nebezpečným obsahem?

Přeprava ADR, tedy nebezpečných látek, je úkolem pro nejzkušenější přepravce s dostatkem zkušeností a kvalifikovaným personálem. Mnohé výrobní podniky potřebují využívat pravidelné přepravy ADR a ne všichni mají k dispozici vlastní autopark. Přeprava ADR má svá specifika, přepravce bude vždy žádat podrobnější informace o zásilce, mezi které patří například číslo UN, oficiální pojmenování a údaje podle ADR, čistou a hrubou hmotnost a podrobnost o balení.

Využijte poradenství a online systém

Některé přepravní společností nabízí svým klientům poradenství, které ocení zejména v případě přepravy nadměrných nákladů a přepravy ADR. „Při prvních objednávkách může klient tápat, a tak je dobré, má-li se na koho obrátit.“ říká Michal Vykoukal ze společnosti Fofr a dodává: „Zároveň ocení možnost objednání zásilek prostřednictvím online systému, který celý proces přepravy urychlí.“ V tomto jsou skutečně moderní přepravci v podstatné výhodě. Každý podnikatel dnes uvítá, pokud má možnost zařídit vše od stolu. V tomto případě pak už jen vyčká na vyzvednutí zásilky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/fofr-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/fofr-titulka-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaI když se v dnešní době český trh může pochlubit hned několika přepravními společnostmi, není vždy snadné najít takového, který by byl spolehlivý a expresní přeprava je v jeho podání skutečně expresní, tedy doručena do 24 hodin. Pro mnohé firmy je totiž přeprava zásilek základem podnikání. E-shopy a dodavatelé Zejména s...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku