Když se řekne stolní mixér, spousta milovníků koktejlů si začnou mnout ruce. A i když koktejly opravdu umí, má tento mixér mnohem širší škálu využití. Samozřejmě záleží na typu a ceně, ale ty nejpokrokovější modely prakticky nesundáte z kuchyňské linky.

Usnadněte si vaření

Vaříte víc jídel najednou a nestíháte? Nebaví vás prosit ostatní, aby vám nakrájeli cibuli nebo jinou zeleninu? Už nemusíte. Mixér se o to postará. Stačí nastavit otáčky podle toho, zda chcete krájet, drtit nebo rozmixovat. Pomůže vám s mixováním polévek, připraví šťávu, ovocné i zmrzlinové koktejly a můžete si díky němu dopřát i lahodné a tolik populární smoothies.

Jak vybrat ten správný

orava-rm-2000-telo-clankku-novaPři výběru přístroje dbejte na to, jak dlouho dokáže být přístroj v chodu, a to především pokud budete mixér často používat. U nekvalitních modelů se totiž stává, že se po delší době užívání přehřejí a přestanou fungovat. Dalším důležitým parametrem je počet otáček. Obecně platí, že čím vyšší je číslo, tím lepší má přístroj výkon a lépe mixuje. Pokud jste milovníci smoothies nebo si rádi děláte domácí pesta či jiné výrobky, kde se mixuje listová zelenina, bylinky nebo oříšky, určitě si nekupujte mixér s otáčkami pod deset tisíc otáček za minutu. Zaměřte se také na objem nádoby a z jakého materiálu je vyrobena. Skleněná je těžší a jen tak se nepoškrábe, plastová naopak má menší riziko, že se rozbije. Co vás bude zajímat asi nejvíce, je cena. I tady platí, že za málo peněz hodně muziky nebude. S levnějšími, základními mixéry zvládnete koktejly, nadrtit led nebo připravit některé druhy těst. Pokud si ale připlatíte za kvalitní mixér, vyrobíte s ním i ořechová másla, šlehané krémy, zmrzliny, nejrůznější druhy pyré i polévky.

Vsaďte na kvalitu

Pokud nechcete riskovat levný nekvalitní výrobek a chcete si naplno užít všechny skvělé funkce stolního mixéru, určitě nepřehlédněte Oravu RM-2000. Překvapí vás svým výkonem a precizním zpracováním potravin, ve kterých se tak uchovají všechny výživné látky, vitamíny i minerály. Uvnitř se skrývá 2000W silák, který celý vysokootáčkový mixér hravě utáhne. Je vybaven nerezovým šestičepelovým nožem a plastovou nádobou s objemem dva litry. Výkon můžete sami regulovat a to až to výše 32 000 ot./min, takže hravě rozmixujete i tvrdé potraviny jako obilí, ořechy či kostky ledu. Určitě oceníte i snadnou údržbu, všechny demontovatelné části můžete jednoduše strčit do myčky nádobí.

Pokud vás stolní mixér Orava RM-2000 zaujal, můžete si jej pořídit na www.orava.cz za 5599 Kč.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Orava-RM-2000-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Orava-RM-2000-titulka-150x150.jpgPR-leadersTipyKdyž se řekne stolní mixér, spousta milovníků koktejlů si začnou mnout ruce. A i když koktejly opravdu umí, má tento mixér mnohem širší škálu využití. Samozřejmě záleží na typu a ceně, ale ty nejpokrokovější modely prakticky nesundáte z kuchyňské linky. Usnadněte si vaření Vaříte víc jídel najednou a nestíháte? Nebaví vás...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares