Letos vychází den matek na neděli 8. května. Vyrobte mamince originální dárek, ze kterého bude mít větší radost, než kdybyste jí koupili nějakou obyčejnou a (ne)užitečnou věc.

taska-nb_nahledUrčitě máte ve svém archivu nějakou vhodnou fotografii, kterou byste mamince mohli věnovat – třeba nějakou medvidek_nahledrodinnou fotku, váš portrét, její portrét nebo prostě fotku něčeho, co má vaše mamka opravdu ráda. Fotku v chytrém telefonu pomocí aplikace nebo online v počítači umístíte do šablony a dárek přes internet objednáte.

Největší dárek je určitě fotokniha vzpomínek, na tu doporučujeme stáhnout program HF Designer a vytvořit ji v něm. Jestli vaše maminka ráda skládá puzzle, určitě jí udělají radost maxipuzzle s 500 dílky. Má vaše maminka svůj vlastní notebook? Může ho přenášet v originální brašně. A jestli chcete mamince prostě jen udělat radost, pořiďte jí třeba zamilovaného plyšového medvídka. Návod, jak na to, najdete na www.happyfoto.cz.

maxipuzzle-02_nahled

Doba zpracování fotoknih i fotodárků jsou pouhé 4 dny. Takže i kdyby se pošťák se zásilkou dva dny toulal, do týdne budete mít dárky doma!

Fotokniha 20stránková do kapsy (15 x 10 cm) vyvolaná tradiční chemickou cestou na fotopapír vás bude stát 199 korun. 

Puzzle 500 dílků (47 x 33 cm) stojí 499 Kč.
Taška na notebook (do velikosti displeje 15,6 palců, velikost fotky: 28 x 37,5 cm) stojí 499 Kč.
Zamilovaný medvídek (velikost fotky na tričku: 5 x 5 cm) stojí 229 Kč.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kniha_fotopapir_do_kapsy_Nase_rodina_nahled-1024x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kniha_fotopapir_do_kapsy_Nase_rodina_nahled-150x150.jpgPR-leadersRodina a vztahyTipyŽenyLetos vychází den matek na neděli 8. května. Vyrobte mamince originální dárek, ze kterého bude mít větší radost, než kdybyste jí koupili nějakou obyčejnou a (ne)užitečnou věc. Určitě máte ve svém archivu nějakou vhodnou fotografii, kterou byste mamince mohli věnovat – třeba nějakou rodinnou fotku, váš portrét, její portrét nebo...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares