Už teď si můžete na letní měsíce objednat nečekaný zážitek, jaký vám zprostředkuje tandemový seskok padákem. Vyzkoušíte si seskok z letadla, volný pád nebo třeba let na padáku. Naštěstí nepoletíte sami, ale se zkušeným instruktorem, proto nepotřebujete žádné dlouhé proškolení a nemusíte se ani ničeho zbytečně obávat. Příprava zabere pouhých 20 minut vašeho času. Na celý seskok si ale připravte až 4 hodiny.

Tandemový seskok padákem na léto objednávejte už teď

Chcete prožít adrenalinové léto, na které jen tak nezapomenete? Díky tandemovému seskoku padákem si ho stoprocentně užijete. Tento zážitek je tak unikátní, že rozhodně nezapadne mezi to, co už jste všechno prožili. Ať už jste nebo nejste milovníkem adrenalinových sportů, můžeme vám tandemový seskok se zkušeným instruktorem doporučit. Nemusíte se totiž obávat žádného zranění. Tento seskok je proto vhodný i pro začátečníky, kteří touží vyzkoušet něco nového a třeba se časem dopracovat k samotnému seskoku s padákem.

Za jakou cenu si můžete tandemový seskok padákem objednat? Pro jednoho člověka tato adrenalinová akce u paraškoly Impact stojí 3200 Kč. Pokud si rovnou objednáte seskok pro dva, budete to mít o něco výhodnější. Na celou akci si pak vyhraďte zhruba 4 hodiny času, ze kterého instruktáž tvoří pouhých 20 minut. Během okamžiku jste tedy připraveni vyskočit z letadla.

Vychutnejte si pohled na celé Čechy

Paraškola Impact své akce organizuje na letišti v Kolíně, kam to máte například z Prahy jen malý kousek cesty. Vychutnat si však můžete pohled na celou Českou republiku. Tandemové seskoky se proto často kombinují s vyhlídkovými lety malými sportovními letadly. Seskoky lze pak provádět individuálně nebo i ve větší skupině lidí. Záleží pouze na vašich osobních preferencích.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tandem-seskok.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tandem-seskok-150x150.jpginfo@press-media.czCestovánítandemový seskok padákemUž teď si můžete na letní měsíce objednat nečekaný zážitek, jaký vám zprostředkuje tandemový seskok padákem. Vyzkoušíte si seskok z letadla, volný pád nebo třeba let na padáku. Naštěstí nepoletíte sami, ale se zkušeným instruktorem, proto nepotřebujete žádné dlouhé proškolení a nemusíte se ani ničeho zbytečně obávat. Příprava zabere...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares