644

Přemýšlíte o kalendáři na nový rok? Co takhle pořídit si takový, jaký nikdo jiný nemá? HappyFoto přináší personalizovaný fotokalendář pro každého, kdo si chce uchovat cenné momenty svého života.

Jedinečný kalendář s fotografiemi poslouží nejen k vlastnímu potěšení, ale i jako vynikající dárek pro vaše blízké. Forma kalendáře přitom může být různá. Oblíbený je nástěnný kalendář, stolní, plánovací i roční. Vyrobit si ho můžete v počítači programu HF Designer nebo online na webové stránce společnosti HappyFoto, a dokonce i v aplikaci pro iPad nebo iPhone. Není to nic složitého, navrhnout a objednat takové kalendář zvládne i osmileté dítě. Navíc se na kalendáři můžete řádně kreativně vyřádit, protože budete mít při výrobě k dispozici velký výběr různých předloh, pozadí a zajímavých efektů. Až si kalendář vytvoříte, bude vás program srozumitelně instruovat o tom, jak si výrobek objednat. Doba zpracování objednávky jsou pouhé tři pracovní dny. Můžete si tedy nechat během velmi krátké doby originální dárky pro celou rodinu bez nutnosti běhání a shánění dárků v obchodech na poslední chvíli.

Výroba kalendáře od HappyFoto probíhá v rakouské laboratoři digitálním tiskem na kvalitní papír (250 g/qm) nebo na fotopapír, který se vyvolává chemickou cestou stejně jako klasická fotografie. Fotopapír, který používá HappyFoto na své kalendáře, je opatřen vrstvou, na které nezanecháte otisky prstů.

Ceník a více informací naleznete na www.happyfoto.cz

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/divky-a-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/divky-a-150x150.jpgPR-leadersTipyPřemýšlíte o kalendáři na nový rok? Co takhle pořídit si takový, jaký nikdo jiný nemá? HappyFoto přináší personalizovaný fotokalendář pro každého, kdo si chce uchovat cenné momenty svého života. Jedinečný kalendář s fotografiemi poslouží nejen k vlastnímu potěšení, ale i jako vynikající dárek pro vaše blízké. Forma kalendáře přitom může...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares