Zítra se rozhoří třetí adventní svíčka, a tak je zřejmě nejčastější téma hovoru, co komu pod stromeček. Tipů na vánoční dárky není nikdy dost, přinášíme vám tedy další článek plný inspirace. Tentokrát jsme pro vás připravili několik šikovných pomocníků do domácnosti, které potěší každého.

S kuchyňským robotem neuděláte chybu nikdy

Od té doby, co existují tyto chytré věcičky, je život každé kuchařky či kuchaře mnohem snazší. Kuchyňský robot je nesmírně praktická věc, která dokáže ušetřit spoustu času, ale i nervů. Pokud tedy v domácnosti někoho, koho chcete obdarovat, chybí, pak máte snadnou volbu. Vybírat obvykle můžete z široké nabídky příslušenství, nemusíte se tedy spokojit s jednou či dvěma funkcemi. Mnoho robotů dokáže spojit mixování, strouhání, hnětení a mnoho dalších funkcí v jednom jediném přístroji. 

Nádobí do každé rodiny

Kvalitním nádobím také nic nezkazíte. Stačí jen nenápadně zjistit stav toho původního, a pokud  je na něm vzor, který už jen velmi vzdáleně připomíná květy, pak je určitě čas na nové. Aktuálně je velmi oblíbené nádobí s keramickým povrchem, pokud ale hledáte takové, které vaši peněženku zatíží o něco méně, pak sáhněte po nerez nádobí.

Němý sluha poslouží malým i větším

Máte ve vaší blízkosti někoho, kdo neustále bojuje s nepořádkem ostatních? Ideální dárek nejen pro něj, ale i pro ty, po kterých je nutné uklízet, je právě němý sluha. Tento praktický stojan na oblečení potěší jak dospívající dítě, tak i dospělého, který třeba se skládáním oblečení bojuje celoživotně. Stojan obvykle kombinuje část na kalhoty, kam je snadné je zavěsit, s částí v podobě ramínka, kde zavěsíte sako či jiné svrchní části oděvu.

Kutil v rodině

Chcete obdarovat kutila? Není nic snazšího! Pokud je někdo domácí kutil, pak bude vždy potřebovat něco nového. Začátečníka určitě potěší sada nářadí. U těch zkušenějších si raději nejprve zjistěte, které nářadí  a jiné vybavení už mají, abyste se vyvarovali duplicity.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tipy-na-vánoční-dárky-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tipy-na-vánoční-dárky-titulka-150x150.pngPR-leadersTipyZítra se rozhoří třetí adventní svíčka, a tak je zřejmě nejčastější téma hovoru, co komu pod stromeček. Tipů na vánoční dárky není nikdy dost, přinášíme vám tedy další článek plný inspirace. Tentokrát jsme pro vás připravili několik šikovných pomocníků do domácnosti, které potěší každého. S kuchyňským robotem neuděláte chybu nikdy Od...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku