Velikonoce jsou znamením nového života a jara. Hodí se k nim pestré barvy, převážně zelená, žlutá a oranžová, i bílá. Na Velikonoce si zdobíme domy různými dekoracemi. Patří k nim i kameny, které si můžete namalovat velikonoční tématikou.

Jaro můžete přivítat i pomocí minerálních kamenů. Slaví se rovnodennost a kameny na jaře čerpají energii ze slunce, které stále přibývá. 

Dejte své kameny na parapet na přímé slunce, aby se nabily co nejvíce energií. Jarními kameny jsou například citrín, korund, achát, avanturín nebo heliotrop, či jaspis. Hodí se k jarním znamením.

Jaspis je kámen, který je plný síly a kreativity. Přináší vyrovnanost a napomáhá odstranit jarní závratě, kdy se prudce mění počasí, obzvláště v dubnu, při aprílových deštících a změnách tlaku vzduchu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/easter-bunny-95096_1920-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/easter-bunny-95096_1920-150x150.jpginfo@press-media.czŽenyVelikonoce jsou znamením nového života a jara. Hodí se k nim pestré barvy, převážně zelená, žlutá a oranžová, i bílá. Na Velikonoce si zdobíme domy různými dekoracemi. Patří k nim i kameny, které si můžete namalovat velikonoční tématikou. Jaro můžete přivítat i pomocí minerálních kamenů. Slaví se rovnodennost a kameny...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku