Trilogie Terezy Rays

Redakce dopopručuje

Jak na efektivní odstranění zubního kamene?

Krásný a zářivý úsměv po vzoru hollywoodských hvězd je...

Přizpůsobení Ulož.to novým EU regulacím

V éře online sdílení se platformy pro distribuci souborů...

Jak vám učení se cizího jazyka ulehčí hledání práce

V dnešní moderní době je znalost cizího jazyka nepostradatelnou...

Jak často bych měl měnit pneumatiky na svém vozidle?

Výměna pneumatik je klíčovou součástí údržby vozidla, která zajišťuje...

Gumolana: nejen pro sport a hry

V dnešní době, kdy se většina z nás snaží...

Tereza Rays je mezi hudebníky známa zejména jako kytaristka, jediná firemní hráčka značky Fender u nás, která svým uměním pokaždé rozproudí zábavu na každém koncertu. Nyní se ale zdá, že si fanoušci budou muset zvyknout na jinou Terezu. V úterý 11.8 představila novinářům a médiím novou Electric Lady a podle ukázky jejího nového projektu, která byla právě zveřejněna, se bude jednat o změnu podstatnou. 

Dva roky práce

Téměř 2 roky jsem usilovně pracovala na hudebním projektu Electric Lady, říká sama Tereza, a výsledek s názvem „Trilogie“ je jedno obrovské sdělení, je to odraz mého života, je to reflektování současnosti a je to současně i velká výzva k zamyšlení. Ještě žádný z mých hudebních projektů neměl tak hlubokou myšlenku, jako právě Trilogie. Jediné, co na Electric Lady zůstalo původní jsou její typické copánky, kterými dokáže divoce pohazovat při svých emotivních koncertních vystoupeních. Electric Lady má nejen nový styling, ale i zcela novou elektrickou kytaru, vyrobenou speciálně na zakázku a hudební Trilogie, která je již připravena k oficiálnímu vydání, je spíše filmovou podívanou s velmi emotivní hudbou, než rockovým nářezem, na který jsme byly u Electric Lady zvyklý. Již z ukázek je zřejmé, že se bude jednat o zajímavé dílo, které zajisté osloví mnoho nových fanoušků. Je tedy otázkou, zda současní vyznavači Electric Lady takovou změnu unesou.

Tereza Rays známá jako Electric Lady je ale ze svého nového projektu nadšená. Říká, že se jí tím plní její hudební sny a nemůže si vynachválit spolupráci se svým Producentem, mezinárodní hudební agenturou NEMOROS. Můj život nabral veliké obrátky, seznámila jsem se se spoustou skvělých lidí, producentů a muzikantů, zahrála si několikrát v Moskvě na prestižních akcích, moje nové album WICKED získalo cenu nejlepšího POP/Rockového alba v LA a zejména spolupráce s významnými hudebními producenty, jako je Nigel Lowis z Anglie a další mě posunula mnohem dál. Vždycky jsem si přála skládat novou moderní muziku a do každé svojí skladby dostat silné sdělení.Můžeme se tedy těšit na nové hudební vyjádření Electric Lady ve třech samostatných videoklipech, které na sebe navazují a budou postupně zveřejněny ještě v tomto roce. Pro všechny nedočkavé doporučujeme sledovat Electric Lady na FB a nový Youtube kanál s názvem „Trilogy


Svět Dnes na Facebooku
euro