Také patříte k těm, kteří se letos pustili do stavby rodinného domu, a tak řešíte, kde koupit kvalitní střešní krytinu, okapy nebo třeba střešní okna? Možná že rekonstruujete starou střechu, kterou začalo zatékat, přistavili jste podkroví a sedlovou střechu měníte na rovnou, abyste měli v podkroví víc místa… Možností je mnoho. V každém případě můžete využít stavebniny Praha Stav-invest, střešní systémy, s.r.o., kde koupíte vše, co potřebujete pro střechy, ale i spoustu jiného zboží pro budování domů a bytů.

Když chcete kvalitní plechovou střechu

Velkou předností plechových střech je jejich cenová dostupnost, lehkost materiálu, odolnost, ale také vzhled, který může být naprosto shodný s klasickými taškami. U nás si můžete vybrat kvalitní střechy SATJAM. Společnost SATJAM působí na trhu již od roku 1995 jako dodavatel plechových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a dalšího zboží, které využijete ve stavebnictví. Výrobu zajišťují dva podniky v Ostravě a v Písečné u Jeseníku na plochách o celkové velikosti téměř 80 000 m2. Funguje zde 14 profilovacích výrobních linek, které zajišťují včasnou dodávku, dostatek zboží i jeho vysokou kvalitu.

Stavebniny Praha Stav-invest vám dodají jak plechovou střechu SATJAM, tak mnohé okapy, ať už chcete okapy z lakovaného pozinku, lakovaného hliníku, okapy měděné, pozinkové nebo titanzinkové. Navštívit je můžete v prodejnách na Praze 5, Praze 9 nebo Praze 10.

Střešní okna i potřeby pro ploché střechy

Také pokud hledáte kvalitní střešní okna, přijdete si na své. Koupit si můžete třeba střešní okna Velux, která se pyšní velké oblibě u nás i ve světě.

Pokud se zajímáte o ploché střechy, Stav-invest vám poradí, na co vše dát pozor, jakou hydroizolaci můžete použít, jaké jsou výhody té či oné…

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/clay-tile-1619863_960_720.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/clay-tile-1619863_960_720-150x150.jpgsvet zenyBydlenídům,finance,plechová střechaTaké patříte k těm, kteří se letos pustili do stavby rodinného domu, a tak řešíte, kde koupit kvalitní střešní krytinu, okapy nebo třeba střešní okna? Možná že rekonstruujete starou střechu, kterou začalo zatékat, přistavili jste podkroví a sedlovou střechu měníte na rovnou, abyste měli v podkroví víc místa… Možností je mnoho....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku