Vířivky z řad značky Villeroy & Boch nabízí vše bez kompromisů a na maximum. U těchto vířivek naleznete speciálně měkčené podhlavníky a tyto vysoké krční polštáře poskytují příjemný odpočinek. Vířivé vany této značky nabízejí externí LED osvětlení a programovatelný ovladač. Jedná se o energeticky nejúspornější vířivky na světě. Důkazem je test spotřeby energie Premium Line vířivky, kde California Energy Commission (CEC) vyhodnotila Villeroy & Boch vířivky jako energeticky nejúspornější vířivky na trhu.

Tyto vířivé vany, které jsou určeny jak na zahradu tak do interiérů, mají další velmi významné přednosti a náskok před konkurencí.

Zejména tento fakt, že vířivky mají o 90% méně potrubí než u ostatních výrobců. Riziko úniku vody a vzduchu je tudíž sníženo na minimum. S konstrukcí a technologií JETSpak není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělících ventilů, což minimalizuje tření uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky, které mohou i při plném výkonu pracovat současně. Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty.

Významným faktem je také to, že vířivka Just Silence tohoto výrobce byla za svou jedinečnost a luxusní design oceněna cenami „Design Award 2015“ a „Red Dot Design Award 2016“.

stil_house_1214
Vířivka Just Silence oceněná cenami „Design Award 2015“ a „Red Dot Design Award 2016“

Villeroy & Boch dbá své pověsti a tak zákazníkům nabízí prvotřídní služby a servis. Vířivky jsou vždy dodávány s montáží, termoizolačním krytem a zárukou kvality a pravidelného servisu a údržby. Pokud vám někdo bude nabízet vířivku bez těchto předností, zvažte pečlivě jejií koupi!

Tak ještě jednou… proč si vybrat vířivku Villeroy & Boch

 • Nejúspornější provoz
 • Nejjednodušší konstrukce
 • Nejpevnější akrylát
 • Jedinečná technologie JetPak
 • Velmi nízká spotřeba
 • Vysoká výhřevnost a úspora energie
 • Kvalitní materiál
 • Odolnost
 • Inovativní design

virivky-srovnani

Rozmyslete si tedy ještě jednou, zda zakoupíte „čínskou vířivku na pár použití“ nebo dáte přednost německé kvalitě s dlouhodobou tradicí a spokojenými zákazníky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/STIL_HOUSE_1214.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/STIL_HOUSE_1214-150x150.jpgPR-leadersBydleníVířivky z řad značky Villeroy & Boch nabízí vše bez kompromisů a na maximum. U těchto vířivek naleznete speciálně měkčené podhlavníky a tyto vysoké krční polštáře poskytují příjemný odpočinek. Vířivé vany této značky nabízejí externí LED osvětlení a programovatelný ovladač. Jedná se o energeticky nejúspornější vířivky na světě. Důkazem...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
 • 24
  Shares