Časy, kdy kurz němčiny nabízelo v Brně jen omezené množství škol, jsou už dávno pryč. Dnes si můžete zvolit z řady kurzů nabízenými nejrůznějšími soukromými společnostmi a jazykovými školami. Jaká výuka němčiny je pro vás anebo pro vaši společnost ta pravá? Tuto otázku vám pomůže zodpovědět následující průvodce:

Hledám kurz němčinynemcina-pelikan-brno-telo-clanku

V současné době je nabízená výuka němčiny v Brně řadou společností a z jejich poměrně rozsáhlé nabídky se vám snadno může stát, že podlehnete rozhodovací paralýze a z široké škály kurzů si jednoduše nevyberete žádný. Anebo na výběr rezignujete, a to tím způsobem, že si vyberete první kurz němčiny, na který při svém hledání narazíte.

Obzvláště bych vás chtěl varovat před výběrem kurzu pouze na základě ceny, neboť výběr nekvalitní výuky se vám může značně prodražit. Ať již počítáme čas ztracený výukou anebo peněz vynaložených za kurz, které vám již nikdo nevrátí.Dostat k jazykovému kurzu například mobilní telefon může být sice na první pohled lákavě, po absolvování kurzu však nad svým výběrem s největší pravděpodobnosti zapláčete. Různé dárky jsou totiž pořizovány často na úkor kvality lektorů a výuky celkově. Jak tedy nenaletět?

Z vlastní zkušenosti vám mohu doporučit jazykový kurz němčiny od společnosti PELICAN. Ta totiž patří mezi nejlepší školy, na které se můžete ve městě Brně a v jeho okolí přihlásit. Je to díky její čtrnáctileté zkušenosti s výukou a vlastní aktivní výukové metodě postavené na spolupráci s partnery ze Západních zemí. Díky tomu nabízí suverénně nejlepší kurz němčiny. Její ceny jsou navíc velmi příjemné, a pokud využíváte akčních nabídek, můžete i značně ušetřit.

Hledám firemní kurz němčiny pro zaměstnance

Pokud nehledáte kurz němčiny pro sebe, ale pro firmu, kterou zastupujete, budou následující řádky průvodce věnovány právě vám. Vybíráte-li si z několika kurzů, určitě by pro vás rozhodujícím faktorem neměla být cena. Firemní němčina z Brna totiž zdaleka není unifikovaný produkt a její úroveň a kvalita se u nejrůznějších jazykových škol a společnosti značně liší. Zároveň však neplatí, čím větší cena, tím úměrně i vyšší kvalita, neboť některé ze společností jimi nabízený firemní jazykový kurz němčiny jednoduše předraží. Od které ze společností a jazykových škol je tedy nabízená výuka němčiny v nejvyšší kvalitě a za přiměřené ceny? S čistým svědomím vám mohu doporučit Jazykovou školu PELICAN. U ní totiž budete mít jistotu, že firemní němčina bude vedená zkušenými lektory. Navíc společnost PELICAN klade obzvláště velký důraz na kontrolování dosaženého pokroku u jednotlivých studentů.

Díky tomu máte jistotu, že za své peníze dostanete kvalitní vzdělání s viditelnými výsledky pro své zaměstnance. Jazyková škola PELICAN navíc dlouhodobě pracuje i s motivací studentů/zaměstnanců. A také si můžete být jistí, že firemní němčina bude vaše zaměstnance bavit a díky systému gamifikace a odměňování za dílčí úspěchy budou sami s vypětím všech sil usilovat o co nejlepší výsledky.

Navíc jazykový kurz němčiny pro vás upraví zkušený metodik jazykové školy podle časových a jazykových potřeb vaší společnosti i vašich zaměstnanců. Žádná firemní němčina od Jazykové školy PELICAN tedy není stejná a každá z nich je speciálně uzpůsobená pro potřeby konkrétního zaměstnavatele. Metodik navíc zůstává se studenty i společnosti v kontaktu také během firemní výuky a po půl roce nabízí vylepšení, díky kterým je výuka němčiny pro danou společnost dovedena k úplné dokonalosti.

Firemní němčinu stejně jako i ostatní jazykové firemní kurzy si můžete objednat přímo na webu skolapelican.com nebo telefonicky na čísle: +420 775 092296, chtějte paní Mitanu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/němčina-pelikan-brno-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/němčina-pelikan-brno-titulka-150x150.jpgPR-leadersTipyVzděláníČasy, kdy kurz němčiny nabízelo v Brně jen omezené množství škol, jsou už dávno pryč. Dnes si můžete zvolit z řady kurzů nabízenými nejrůznějšími soukromými společnostmi a jazykovými školami. Jaká výuka němčiny je pro vás anebo pro vaši společnost ta pravá? Tuto otázku vám pomůže zodpovědět následující průvodce: Hledám kurz němčiny V současné době...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares