Hledáte místo, kam byste v sezóně i mimo ni uskladnili zahradní nábytek a další nezbytnosti? Nebo byste rádi pořídili svým nejmenším pěkné místo na hraní v prostoru vaší zahrady či větší terasy? Zahradní domky mohou mít mnoho podob, stačí jen vybrat ten, který odpovídá vaší představě a potřebám. Provedeme vás jednotlivými variantami, abyste si následně mohli snáze vybrat.

Domky na nářadí

Jedná se vám o uskladnění zahradního náčiní a nástrojů, případně o vhodné umístění nářadí a dalších věcí? Pak vám pravděpodobně nejlépe poslouží domky na nářadí. Dle toho, kolik věcí byste do domku rádi dali, si vyberte správnou velikost. Chcete-li mít dost místa na sekačku a další objemnější věci, pak volte raději větší domek. Okénka u velmi malých domků nejsou nutná, otevřené dveře přivedou dovnitř dostatek světla. Hledáte-li naopak domek, který má dostatek prosklených částí, abyste ho mohli využívat i jinak, pak by vašim představám mohl vyhovovat ZAHzahradni-domky-detskyRADNÍ DOMEK HANNA a jemu podobné. Ten má totiž v přední části všechna okna i dveře prosklená a zadní plnou část lze využít k zavěšení všech potřebných věcí.

Dětské domečky

Mnozí z nás v dětství snili o krásném domečku na hraní, tehdy ale dětské domečky nebyly běžně k dostání, takže kdo měl nějaký materiál a byl dostatečně zručný, mohl svým dětem domek vyrobit. Dnes už je možností hned několik. Vybírat můžete z látkových domečků, plastových a pak jsou tu dětské domečky z přírodních materiálů, které se na zahradu hodí asi nejlépe.

Luxusní domky

Myslíte, že snad přece nejsou zahradní domky pro každého? Protože někteří mají trochu jinou představu a chtějí i do prostoru zahrady luxusní domky, nikoliv nějaké obyčejné chatky? Ani to není problém, některé firmy dokáží splnit i takové požadavky a zabývají se výrobou krásných zahradních staveb, které sice stále patří mezi zahradní domky, ovšem svým vzhledem rozhodně překvapí. Bohatě prosklené plochy přivedou dovnitř stavby doszahradni-domky-luxusnitatek světla a prostorná terasa doslova volá po odpočinku.

Neobávejte se dřeva!

Jak vidíte, na výběr je skutečně mnoho staveb, od těch stroze praktických až po ty, které lze využívat jako útulné místo k odpočinku. Ještě závěrem je třeba zmínit, že ačkoliv je dřevo materiál, o který je třeba se starat, není nutné se ho obávat. Do exteriéru i interiéru dřevo rozhodně patří, zvolíte-li kvalitní a dobře zpracovaný druh dřeva, pak údržba a péče o něj nemusí být nikterak náročná.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/zahradní-domky-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/zahradní-domky-titulka-150x150.pngPR-leadersBydleníHledáte místo, kam byste v sezóně i mimo ni uskladnili zahradní nábytek a další nezbytnosti? Nebo byste rádi pořídili svým nejmenším pěkné místo na hraní v prostoru vaší zahrady či větší terasy? Zahradní domky mohou mít mnoho podob, stačí jen vybrat ten, který odpovídá vaší představě a potřebám. Provedeme...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares