Léto nám pomalu dává své definitivní sbohem a vy už si teď lámete hlavu, jak zabavíte své ratolesti během dlouhých měsíců, kdy nám obvykle počasí ukazuje svou odvrácenou stranu? Neklesejte na mysli, právě vás potěší skvělá zpráva o nedávno otevřeném trampolínovém centru v Říčanech u Prahy. Jedná se o unikátní místo, kde zažijete opakovaně tolik zábavy, že na ni budete ještě dlouho vzpomínat.

Trampolínové centrum v Říčanech

Unikátní zábavní park jen pár kilometrů od Prahy

Proč mluvíme právě o FREEXu, když podobných center je i v samotné Praze hned několik? Protože tento nový trampolínový park není jen tak obyčejný trampolínový park, který jste již možná v minulosti navštívili jinde. Atrakce pro děti zde mají mnoho podob, najdete tady unikátní 9D technologie a navíc i lokalita centra skýtá mnoho pozitiv. Co si představit pod pojmem 9D technologie a v čem je unikátní? Ve FREEXu můžete kromě klasického skákání na trampolínách zažít zažít hned dalších 6 vjemů. Těmi jsou například světelné a mlhové efekty, samozřejmostí je hudba a různé zvuky, ale setkáte se zde také s laserovou projekcí či interaktivními hrami. Můžete se tu sami, se svým týmem či dětmi pohybovat skutečně až v devíti dimenzích skvělé zábavy. Děti jistě nadchnou interaktivní hry s tématikou vesmír, divoký západ či životní prostředí. Díky speciálním senzorům se při skákání můžete pouštět do různých her na velkoformátovém interaktivním plátnu. Tím ovšem výčet možností ani zdaleka nekončí. Pro sportovní a pokročilé nadšence jsou zde k dispozici olympijské trampolíny a stejně tak profesionální trenéři, díky nimž se naopak začátečníci mohou naučit správně a bezpečně provedená salta a jiné akrobatické kousky zaměřené na posílení vnitřního svalstva.

Trapmpolínový park Říčany u Prahy

Kurzy a firemní akce či narozeninové oslavy

Hledáte pravidelnou zábavu pro celou rodinu či pro vaše děti? Trampolínové centrum má v nabídce skutečně víc než jen nejlepší trampolíny. Najdete tady i celou řadu kurzů pro větší i menší děti. Například kurz parkuru pro děti od 8 let či pro menší děti za asistence rodičů.

Pro ty, kteří hledají originální způsob zábavy pro svůj firemní tým, je trampolínové centrum rovněž ideální volba. Teambuilding ve FREEXu bude rozhodně nezapomenutelný, tematické skákání a nejrůznější hry jsou skvělý způsob jak stmelit tým a navíc si můžete odnést i věčnou vzpomínku v podobě firemního videa z akce a ještě po letech se společně bavit při jeho sledování.

Uspořádat svému dítěti narozeninovou oslavu, na kterou jen tak nezapomene, to je asi snem mnohého rodiče. Myšleno samozřejmě v dobrém. I to je v tomto zábavním parku možné a určitě na čas strávený právě zde budou děti rády a dlouho vzpomínat.

Zábavní park FREEX

Skvělá lokalita v Říčanech u Prahy

Trampolínové centrum má nejen dostatečně velkou kapacitu pro parkování, ale zároveň je strategicky umístěné tak, že i z vlakové zastávky je to sem skutečně kousek. Můžete si tak s dětmi udělat krásný výlet z Prahy či Benešova vlakem a propojit hned dvě dobrodružství v jeden den. Obáváte se, že budete po skákání potřebovat pořádnou sprchu? Nemusíte, sprchy jsou samozřejmostí stejně tak, jako příjemné místo pro občerstvení a odpočinek. Tak neváhejte a vyrazte do FREEXu co nejdříve 🙂

Trampolínové centrum FREEX

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/IMG_8160-1024x576.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/09/IMG_8160-150x150.jpegPR-leadersCestováníTipyLéto nám pomalu dává své definitivní sbohem a vy už si teď lámete hlavu, jak zabavíte své ratolesti během dlouhých měsíců, kdy nám obvykle počasí ukazuje svou odvrácenou stranu? Neklesejte na mysli, právě vás potěší skvělá zpráva o nedávno otevřeném trampolínovém centru v Říčanech u Prahy. Jedná se o...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares