Na první pohled to vypadá jako konec světa… Toho vyřizování, papírování a obvolávání, co bude třeba zařídit. A podle Murphyho zákonů navíc takové situace přicházejí prakticky vždy, když jste na dovolené nebo třeba na pracovní schůzce na opačné straně ČR.

Ale pokud už se vidíte ruku v ruce s odtahovkou, která odveze vaše auto domů, zatímco vy budete shánět ten správný autoklíč, zastavte se. Dnes už existují firmy, které za vámi dojedou kamkoliv po naší provenience a vyrobí vám potřebný klíč od auta přímo na místě. Mezi takové patří i Autoklicecz.cz.

Stačí jednoduše zavolat…

Ztráta klíče od auta může postihnout absolutně kohokoliv. Stačí jen na chvíli ztratit pozornost, naklonit se z vyhlídkové věže s otevřenou kapsou, vyhodit do odpadků v nestřežené chvíli ten nesprávný pytlík… Možností je mnoho. Proto, když už se to stane, vyplatí se mít po ruce chytrý kontakt pro řešení této nenadálé situace.

Profesionálové z Autoklicecz.cz sídlí v Říčanech u Prahy, na zavolání k vám však vyšlou pomoc třeba do Ostravy. Rychle, bez zbytečných dotazů nebo dodatečných nákladů třeba na odtahovku. Uložte si jejich telefonní číslo +420 773 114 421 pro případ nouze!

Výroba autoklíčů přímo na místě

Samotná výroba klíčů se provádí přímo na místě. Pracovníci nejdříve bez poškození otevřou zámek vozu, a potom podle zámku a spínačky vyrobí zbrusu nový mechanický klíč. Samozřejmostí je i seřízení diagnostiky tak, aby vše fungovalo přesně tak, jak má.

Cena je stanovena individuálně v závislosti na typu klíče a dalších doprovodných pracích, začíná však zpravidla na 4 500 Kč. Výrazně levnější je výroba duplikátu, pokud tedy máte od svého vozu úplně poslední klíč, myslete na možné potíže už předem. Ani teď nemusíte do Říčan osobně, klíč stačí zaslat poštou po předchozí domluvě. A poradí si tu i s výrobou klíče s imobilizérem!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/speed-1249610_1920-1024x680.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/speed-1249610_1920-150x150.jpginfo@press-media.czAuto-motoNa první pohled to vypadá jako konec světa... Toho vyřizování, papírování a obvolávání, co bude třeba zařídit. A podle Murphyho zákonů navíc takové situace přicházejí prakticky vždy, když jste na dovolené nebo třeba na pracovní schůzce na opačné straně ČR. Ale pokud už se vidíte ruku v ruce s...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares