Krásná a štíhlá postava dokáže ubrat spoustu let a vy i okolí se budete divit, jak najednou vypadáte svěží. Víte, co dělat, abyste zhubla přebytečné kilogramy, a jaký sport je pro vás ideální? Nezapomínejte se také rozmazlovat a inspirujte se tipy, které vás dovedou k vysněnému vzhledu.

1) Pokud nemáte rádi cvičení v posilovně a představa cvičení s činkami vás opravdu stresuje, nezoufejte. Nemusíte se mučit cvičením, které by stejně nikam nevedlo. Vyberte si takovou fyzickou aktivitu, která vás bude bavit. Můžete vyzkoušet například VacuShape, což je chůze v podtlaku a na problematické partie, jako je břicho, stehna a hýždě zabírá mnohonásobně víc než třeba obyčejná rychlá chůze nebo běh.

2) Za cvičení nemusíte utratit ani celou svou výplatu. Můžete cvičit podle videí doma, kdy stačí 30 minut a pravidelnost a výsledky se velmi brzy dostaví. Ušetřené peníze pak můžete použít například na výlety s rodinou nebo zkrášlující den v kosmetickém salónu s kamarádkou. Nebojte se rozmazlovat a investovat do sebe, svého zdraví a do krásy, tato investice se vám vrátí v podobě zdravého sebevědomí.

3) Najděte si motivaci, která vás neustále požene dál. Někdo hubne, aby opět oblékl své oblíbené šaty, jiný, aby se líbil partnerovi nebo sám sobě. Najděte si takovou motivaci, která vám vydrží, napište si klidně nějakou mantru na lednici, nalepte si povzbuzující vzkaz na zrcadlo v koupelně a za úspěch si stanovte odměnu. Můžete si dopřát například masáž, wellnes pobyt nebo nový střih od profesionálního kadeřníka.

4) Zapomeňte na chvíli na váhu, změřte se na kritických partiích a naměřené centimetry si zapište. Poté sledujte jen úbytek z centimetrů. Váha se může měnit, často se zastaví, nevidíte kolik ubývá tuků, kolik vody a kolik se vám tvoří svalů. Jednou za čas se nechte zvážit na speciální váze, která zohledňuje tohle všechno. Nezapomínejte také na správné jídlo, které může dělat až 70 % problémů s váhou.

5) Stejně důležité je i zbavit se stresu. Duševní pohoda a rovnováha velmi úzce souvisí s hubnutím. Dopřejte si den, kdy si od všeho odpočinete, zapomeňte na práci a zajděte si do kosmetického studia. Užijte si manikúru nebo pedikúru a chvilku opravdu jen relaxujte.

6) Věděli jste, že největší chuť na sladké máte při duševním vypětí? V některých případech se přejídáte ve stresu, v jiných případech například, když máte hodně práce, hodně učení a pracujete hlavou. Pro takové případy si vždy k sobě dejte misku čerstvé zeleniny, vezměte si hrst oříšků a buďte obezřetní, aby vás neovládly chutě.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/model-2394713_1920-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/model-2394713_1920-150x150.jpginfo@press-media.czŽenyKrásná a štíhlá postava dokáže ubrat spoustu let a vy i okolí se budete divit, jak najednou vypadáte svěží. Víte, co dělat, abyste zhubla přebytečné kilogramy, a jaký sport je pro vás ideální? Nezapomínejte se také rozmazlovat a inspirujte se tipy, které vás dovedou k vysněnému vzhledu. 1) Pokud nemáte rádi...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku