Rozhodli jste se podnikat? Pak byste měli vědět, co je vaší povinností a co nikoli. Vaší povinností je zejména mít vyřešené BOZP a PO, tedy bezpečnost práce a požární ochranu. To platí pro všechny – nezáleží na tom, jestli jste drobný živnostník nebo velký podnikatel. V každém případě musíte být připraveni na kontrolu, která může přijít neohlášeně. Pokud by se stalo, že při neohlášené kontrole nebylo BOZP ani PO vyřešeno, mohou být uděleny vysoké pokuty, které se mohou dostat až do výše několika stovek tisíc korun. Vyplatí se tedy být připraven.

Jak jsme zmínili, na BOZP a PO by neměl zapomínat žádný podnikatel. Jedná se o zákonné povinnosti, u jejichž nevyřešení hrozí zmiňovaná vysoká pokuta. Nespadejte ke čtyřiceti procentům podnikatelů, kteří o BOZP a PO nevědí nic a na svou nevědomost následně mohou doplatit. Raději buďte připraveni a mějte vše pod kontrolou. Pokud však máte pod kontrolou tolik věcí, že BOZP a PO už hlídat nemůžete, využijte balíčku služeb firmy Extéria.

Firma, která se vám o BOZP a PO postará

Nevíte, čím se firma Extéria zabývá? Nevadí! Vše podstatné prozradíme. Jedná se o přední českou společnost v oblasti BOZP a PO, která dnes působí nejen na území České republiky, ale také na Slovensku. V současné době se firma pyšní tisícovkami spokojených klientů, kteří jsou autory stovek recenzí a referencí na internetu, v nichž se popisují plusy a mínusy společnosti.

Na jednom se však všichni klienti shodují, a sice že firma Extéria dokáže zastoupit každou firmu při neohlášené kontrole nejen z Inspektorátu práce, ale také v případě kontroly z Krajské hygieny se stoprocentní úspěšností.

Nízké ceny, které nemají dopad na kvalitu služeb

Co je na firmě tak skvělé? Nízké ceny. V porovnání s konkurencí má firma Extéria skutečně nejnižší ceny na trhu. Nízké ceny však nemají žádný dopad na kvalitu služeb ani na přístup, s jakým se jedná s klienty.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/brainstorming-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/brainstorming-150x150.jpginfo@press-media.czEkonomikaExtériaRozhodli jste se podnikat? Pak byste měli vědět, co je vaší povinností a co nikoli. Vaší povinností je zejména mít vyřešené BOZP a PO, tedy bezpečnost práce a požární ochranu. To platí pro všechny - nezáleží na tom, jestli jste drobný živnostník nebo velký podnikatel. V každém případě musíte...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku