dum-na-klic-31-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-rodinne-domy-na-klic-nizkoenergeticke-domy-na-klic-8Pokud vás jste si zamilovali dům typu bungalov. Ať už proto, že myslíte dále do budoucnosti a řešíte bezbariérový přístup nebo jednoduše kvůli tomu, že vám tento typ domu přijde líbivější. Je zcela zásadní, aby měl dobře navrženou vnitřní dispozici. Obraťte se tedy určitě na odborníky, kteří mají s tímto typem staveb zkušenosti. U bungalovu je to důležité zejména proto, že zde nelze oddělit klidovou zónu jiným podlažím jako u patrových staveb. Rozhodnete-li se pro dům na klíč, který nabízí bezstarostnou variantu výstavby, kdy se o všechno postará vámi oslovená firma, pak hledejte takovou, která nabízí kvalitně vypracovaný projet s důmyslně navrženou vnitřní dispozicí.

dum-na-klic-31-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-rodinne-domy-na-klic-nizkoenergeticke-domy-na-klic-10Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízí velmi povedený dům na klíč typu bungalov. Jeho užitná plocha je 111m² a je projektován jako 4+1. Svým obyvatelům tak poskytne dostatek místa v podobě prostorného a velkými francouzskými okny prosvětleného, obývacího pokoje, velké luxusní koupelny a tří velkoryse pojatých ložnic. Šatna a další praktické úložné prostory jsou samozřejmostí. Dále v něm naleznete další prostor pro tolik potřebnou relaxaci v podobě terasy. Cenově může tento dům hravě konkurovat výši nájemného průměrného bytu. Nízkoenergetickou dřevostavbu můžete pořídit již za cenu 10.455,-Kč měsíčně nebo 3.190.000,-Kč jednorázově (včetně DPH), nízkoenergetický zděný dům za 12.421,-Kč měsíčně nebo 3.790.000,-Kč (včetně DPH). Realizace výstavby trvá pouhých sedm měsíců od vykopání základů, náklady na případné dočasné bydlení tak budou minimální. Specifikaci technologií a co je součástí stavby naleznete ZDE.

Tato společnost si klade za cíl maximální spokojenost svých klientů a jejich ambicí je stavět domy, které budou sloužit ještě dalším generacím. A proto používají technologie a stavební materiály, o kterých můžete u běžných pudorys-dum-na-klic-31-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-rodinne-domy-na-klic-nizkoenergeticke-domy-na-klic-1dodavatelů rodinných domů na klíč pouze snít. Pokud si vyberete zděný dům na klíč, získáte ve standardu např. pravou pálenou cihlu Porotherm. Pokud si vyberete dřevostavbu na klíč, získáte garanci certifikovaného dřeva a patentované technologie, ověřené v USA a v Kanadě na výstavbě 14 patrových budov a univerzitních kampusů. Díky mimořádně kvalitním technologiím a vysokým mezinárodním nadstandardům tak získáte nízkoenergetický dům na klíč, který bude šetřit vaše peníze. Jedinečný systém izolační vrstvy ve spojení se značkovou cihlou POROTHERM a s trojitými izolačními skly VEKRA ve velkých plochách, výrazně sníží náklady na provoz domu. Rádi vám pomohou dosáhnout dalších významných úspor spojených s integrací chytrých německých a rakouských technologií. Váš rodinný dům na klíč zoptimalizují tak, aby byl nejen pasivní, ale také si dokázal sám vytvářet elektrickou energii.

DDNK logo finalniSpolečnost vám ráda poradí i v oblasti financování, se kterým má rovněž mnohaleté zkušenosti. Můžete využít jejich finanční program vítězná optimalizace a získat až 30 splátek zdarma. Každý rok pak budete hradit pouze 11 splátek. A dokonce vám i pomohou se zabezpečit pro případ nešťastných životních událostí.

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dum-na-klic-31-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-rodinne-domy-na-klic-nizkoenergeticke-domy-na-klic-1-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dum-na-klic-31-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-rodinne-domy-na-klic-nizkoenergeticke-domy-na-klic-1-150x150.jpgPR-leadersBydleníRealityPokud vás jste si zamilovali dům typu bungalov. Ať už proto, že myslíte dále do budoucnosti a řešíte bezbariérový přístup nebo jednoduše kvůli tomu, že vám tento typ domu přijde líbivější. Je zcela zásadní, aby měl dobře navrženou vnitřní dispozici. Obraťte se tedy určitě na odborníky, kteří mají s...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku