Náramky z minerálů jsou v posledních letech obrovským hitem. Důvodem toho není jenom jejich krásný vzhled, ale mimo jiné i to, že jsou tvořeny minerálními kameny, které pozitivně ovlivňují zdraví člověka. Zatímco některé umí dobíjet člověka energií a zahánět chmury, jiné zase udržují mysl klidnou a bez stresu. Pokud zrovna nad náramky z minerálních kamenů uvažujete, prozraďme si, jaké léčivé kameny by v náramku neměly chybět. 

Avanturín přináší štěstí

Pokud jste milovníky zelené, učaruje vám bezesporu i takzvaný avanturín. Jedná se o zelený polodrahokam, respektive o zelený léčivý kámen, který přináší do života štěstí a bohatství. Umí absorbovat smog a kromě toho má podle všeho i léčivé účinky. Prý má léčit štítnou žlázu, na kterou má mimo jiné i velice příznivý vliv, a dále snižuje hladinu cholesterolu, tím podporuje činnost srdce a posiluje ho. 

Minerální náramky z avanturínu jsou skvělé i pro muže. Ti se rozhodně za nošení náramků z minerálů nemusí stydět, je to stylový módní doplněk, který doplňuje jejich celkový outfit. 

Náramky z hematitu budou skvělým amuletem

Pokud hledáte spíše amulet, který by zaháněl negativitu a naopak přitahoval pozitivitu, pak byste měli na svou ruku natáhnout náramek z hematitu. Hematit byl oblíbený už u starých Egypťanů, kteří už tehdy brali kámen za amulet přivozující klid. 

I hematit se řadí mezi léčivé kameny. Konkrétně umí zahánět různé nemoci krve a léčí i revmatické choroby. Pokud se potýkáte s nespavostí, právě hematit, respektive náramek z hematitu by vám mohl pomoct. 

Módní doplňky z citrínu proti zlobě a vzteku

Z citrínu se v současné době vyrábí nejen náramky, ale také i jiné módní doplňky. Ať už vsadíte na to či ono, budete předcházet vzteku, také zlobě nebo závisti, která je pro Čechy tak moc typickou vlastností. Kromě toho umí citrín odstranit z krve toxické látky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/darek-k-vanocum-1024x575.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/darek-k-vanocum-150x150.jpginfo@press-media.czTipyNáramky z minerálů jsou v posledních letech obrovským hitem. Důvodem toho není jenom jejich krásný vzhled, ale mimo jiné i to, že jsou tvořeny minerálními kameny, které pozitivně ovlivňují zdraví člověka. Zatímco některé umí dobíjet člověka energií a zahánět chmury, jiné zase udržují mysl klidnou a bez stresu. Pokud...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares