Asi každý, kdo trpní nějakou oční vadou, kterou je možné korigovat brýlemi či čočkami, je vděčný za den, kdy světlo světa spatřily kontaktní čočky. Zejména pro sportovce a aktivní lidi je výhoda čoček oproti brýlím zcela jasná. Silná dioptrická skla, která značí horší zrakovou vadu bývají i po tenčení stále dosti objemná a těžká a jakákoliv pohybově náročnější činnost může být díky tomu složitější nebo spíše méně příjemná. Přesně v takových chvílích je ideálním řešením sáhnout po pouzdru s čočkami.

Kontaktních čoček se nemusíte bát

Od kontaktních čoček mnohé odradí obava z jejich nasazování, rozhodně stojí za to, si tento proces zkusit na vlastní kůži, tedy v tomto případě oči. Není to totiž ani zdaleka tak složité a už vůbec ne nepříjemné. Je to vteřinová záležitost, na kterou si velmi snadno každý zvykne a zařadí ji do své běžné denní rutiny. Čočky nejsou ze skla, jak si mnozí stále myslí. Nemůžete si jimi tedy oči pořezat či jinak poranit. Ani péče o ně není nikterak složitá. Uchovávají se přes noc ve speciálním pouzdru, kde jsou ponořené do speciálního roztoku, který je chrání a udržuje vlhké.

Čočky jako zajímavý módní doplněk aneb nebojte se změny image

Netrpíte žádnou oční vadou, ale chtěli byste nějakou změnu? Pokud si troufnete na změnu barvy očí, pak jsou pro vás ideální volbou nedioptrické barevné kontaktní čočky. Můžete s úžasem pozorovat okolí, které si ničeho nevšimne a nebo naopak, všechny okouzlit svým novým rozzářeným pohledem. Každý týden s jinou barvou očí, dle nálady. Zdá se vám to bláznivé? Proč ne!

cocky-halloween

Proměnit se na chvíli ve vlka? Není problém!

Chystáte se na párty či karneval? Nebo prostě milujete Halloween? Pak si rozhodně udělejte radost a postrašte své přátele nebo i rodinu a nasaďte si crazy čočky. Můžete tak získat pohled vlka, krvavé upíří nebo třeba svítivě zelené. Při pohledu do zrcadla pak zaručeně vylekáte i sami sebe. Všechny čočky lze pořídit jak v dioptrické tak i v nedioptrické variantě, takže bláznivou oslavu si mohou užít opravdu všichni bez rozdílu. Zkuste je i vy, Halloween se blíží!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/čočky-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/čočky-titulka-150x150.pngPR-leadersMóda a StylZdravíAsi každý, kdo trpní nějakou oční vadou, kterou je možné korigovat brýlemi či čočkami, je vděčný za den, kdy světlo světa spatřily kontaktní čočky. Zejména pro sportovce a aktivní lidi je výhoda čoček oproti brýlím zcela jasná. Silná dioptrická skla, která značí horší zrakovou vadu bývají i po tenčení...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku