Finanční problémy mohou mít mnoho podob. Nemusí se vždy jednat o situaci, kdy se lidé octnou ze dne na den zcela bez prostředků, může jít naopak o zajímavou investiční příležitost, která se v životě nečekaně objeví. Pak lidé také řeší, byť s poněkud lehčím srdcem, kde sehnat velmi rychle určitou finanční částku.

Když čas jsou peníze

Spěchat se nevyplácí, jak praví jedno známé přísloví, ale zároveň druhé říká, že čas jsou peníze. A kombinace těchto dvou přísloví nám krásné demonstruje situaci, která může vzniknout.  Rychle potřebujeme peníze, a tak prodáme vše, co máme, abychom je získali. Zadlužíme se, využijeme třeba půjčky bez registru, abychom se vyhnuli lustraci naší minulosti, a vyřešíme tak rychle jeden problém, abychom pak velmi brzy museli řešit další. I když se může jednat o výhodnou investici, která zdánlivě nesnese odklad, neukvapte se!autozastavarna-telo

Prodat auto není řešení

Prodat něco ze svého majetku se může jevit jako to nejlepší a nejrychlejší řešení, a možná i je. Ovšem jen v případě, že byste prodali auto či něco jiného, co nepoužíváte. Jenže to se děje zřídkakdy, lidé, pod tlakem, prodají i auto, bez kterého se pak velmi těžko obejdou. Složitě se dostávají do práce, která je hůře dostupná z místa bydliště, nebo nemohou vozit děti do školy a podobně. Navíc se každá věc, která je prodávána ve spěchu, většinou prodá pod cenou, a to je z dlouhodobého hlediska také velmi nevýhodné.

Zkuste to jinak a chytře

Přitom existuje elegantní řešení, které vyřeší váš akutní problém a zároveň vás následně nezruinuje svými dlouhodobějšími dopady. Vlastníte-li totiž nějaký dopravní prostředek, ať už je to auto, motocykl nebo třeba loď či letadlo, můžete je zastavit, a až do výše 80 % hodnoty této věci si půjčit. Peníze máte k dispozici během několika málo desítek minut, žádné dokládání příjmu, žádná kontrola vaší bankovní minulosti. Jedná se vlastně o formu nebankovní půjčky bez registru. Ručíte svým vozem, který ale můžete dál používat. Na době splácení a dalších podmínkách se domluvíte hned na začátku, a můžete si tak vše dobře rozvrhnout a zvážit své možnosti. Vše transparentně a na míru vaší situaci a potřebám.

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/autozastavárna-titulka-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/autozastavárna-titulka-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaFinanceFinanční problémy mohou mít mnoho podob. Nemusí se vždy jednat o situaci, kdy se lidé octnou ze dne na den zcela bez prostředků, může jít naopak o zajímavou investiční příležitost, která se v životě nečekaně objeví. Pak lidé také řeší, byť s poněkud lehčím srdcem, kde sehnat velmi rychle...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares