Kolekci prádla Lisca pro jaro a léto 2019 inspiruje ženská krása ve své přirozené podobě. Něžná a zasněná, ale zároveň i rozhodná a svůdná. Moderní krajkové spodní prádlo ctí nádhernou různorodost žen všech stylů, tvarů a velikostí a zdůrazňují jejich jemnější stránku pomocí krajky v nejrůznějších variacích. Vybírat můžete z romantické krajky v něžných odstínech, moderní, ale luxusní výšivky s motivy květů, strukturovaných květinových motivů s krajkovými detaily či rustikálního potisku krajky na nadčasových modelech… Zbarvené do čokoládova, do fialova a s paletou jemných odstínů od sněhově bílé, přes broskvovou, až po perleťové odstíny.

K nejžádanějším střihům se připojují stylové modely, které nám byly inspirací v posledních sezónách – bezešvé pěnové košíčky »soft«, podprsenky střihu bralette pro milovnice luxusních novinek, vysoké kalhotky pro diskrétní schování bříška či vytvarování ženské postavy a průsvitné krajkové detaily, které zakončují výstřihy na nohavičkách a na dekoltech triček. Podprsenky bez kostic zajišťují dokonalé padnutí, vytvářejí přirozeně krásný dekolt nebo jej díky jemnému push-up efektu i trochu zpevní. Zkrátka smyslné modely pro vynikající padnutí v různých velikostech – od velikosti košíčků A až do F. Lisca v sezóně jaro-léto 2019 = krajkové hýčkání pro každou ženu.

www.lisca.cz

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Fashion.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Fashion-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylKolekci prádla Lisca pro jaro a léto 2019 inspiruje ženská krása ve své přirozené podobě. Něžná a zasněná, ale zároveň i rozhodná a svůdná. Moderní krajkové spodní prádlo ctí nádhernou různorodost žen všech stylů, tvarů a velikostí a zdůrazňují jejich jemnější stránku pomocí krajky v nejrůznějších variacích. Vybírat můžete...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku