Magie odedávna lidi fascinovala. Kouzla a iluze dokáží člověku zamotat hlavu natolik, že jen zírá s otevřenou pusou a nemůže přestat přemýšlet nad tím, jak je možné, že kouzelník dokázal provést onen trik. Někteří chodí na kouzelnická vystoupení stále dokola a snaží se na princip kouzla přijít, jiní dokonce některá kouzla zkouší sami provést. Naprostá většina se však nedostane přes základní nejjednodušší triky, a tak nám pak nezbývá nic jiného, než sledovat mistry v oboru a žasnout nad jejich schopnostmi.

Zábava pro každou příležitost

Kouzelnická představení jsou vynikající možností, jak přivést trochu magie na jakoukoliv akci a trochu ji tak oživit. Kouzelnické představení se hodí na opravdu pestrou škálu setkání – firemní večírek, rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, taneční ples nebo třeba svatbu. A tím výčet nekončí, jistě byste přišli i na další příležitosti, kde by se kouzelnické vystoupení setkalo s úspěchem. Schopný kouzelník na základě vaší objednávky kouzelnického vystoupení přizpůsobí program na míru přesně dané akci tak, aby si to hosté co nejvíce užili. Velmi impozantní je mikromagie prováděná v bezprostřední blízkosti hostů, kdy jsou hosté součástí kouzel, což jim zprostředkuje vskutku neobyčejný zážitek. Na větších akcích jako jsou třeba svatby nebo taneční plesy se může naopak více hodit zařadit spíše velká kouzla prováděná na pódiu před zraky celého sálu.

I kouzlení jde s dobou

Již dávno nejde jen o pouhé vytahování králíků z klobouku. Dnešní kouzla se točí hlavně kolem mincí, šátků nebo hracích karet. Velmi oblíbené je také mizení předmětů nebo levitace, v určitých případech se můžete setkat i s netradiční magií. Jedním z velmi úspěšných a schopných kouzelníků současné doby je Luboš Matula, kterého jste mohli vidět také například v semifinále soutěže Česko Slovensko má talent nebo na festivalu Majáles. Jeho specialitou je již zmiňovaná mikromagie – kouzlení v bezprostřední blízkosti diváků. A jedenáctiletá praxe v oboru je vskutku znát.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/9-scaled.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/9-scaled.jpgPR-leadersKulturaMagie odedávna lidi fascinovala. Kouzla a iluze dokáží člověku zamotat hlavu natolik, že jen zírá s otevřenou pusou a nemůže přestat přemýšlet nad tím, jak je možné, že kouzelník dokázal provést onen trik. Někteří chodí na kouzelnická vystoupení stále dokola a snaží se na princip kouzla přijít, jiní dokonce některá...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku