luxusní dům 33 půdorys přízemíPokud hledáte dům, který by splňoval ty nejvyšší nároky, zastavte se a dobře si prohlédněte dům na klíč 33 od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Ten je velmi zdařilým projektem, který dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta. Může se pochlubit užitnou plochou 205 m² a dispozicí 5+1+2x garáž. Dům je pojat velmi velkoryse a poskytne svým obyvatelům spoustu světla a prostoru. V přízemí domu se suchou nohou přímo z garáže pohodlně dostanete přes vstupní předsíň, ze které vedou dveře do šatny a technické místnosti do obytného prostoru. Odtud vede schodiště do druhého patra a za dveřmi naleznete toaletu. Obývací pokoj s kuchyní o výměře téměř 50 metrů je centrálním místem celého domu. Velká luxusní dům 33 půdorys patrofrancouzská okna s přímým vstupem na dolní terasu zajišťují dostatek světla během celého dne. Terasa je dalším místem, kam se v teplých dnech můžete přesunout. Čekáte návštěvu? Té poslouží pracovna či hostinský pokoj, který je poslední místností v přízemí. Vystoupáte-li po důmyslně navrženém schodišti, skýtajícím úložné prostory, do druhého patra, ohromí vás zde velikost obytného prostoru. Naleznete tady tři ložnice, z nichž jedna má samostatnou koupelnu. Další koupelna a oddělená toaleta poskytnou dostatek soukromí všem členům i početnější domácnosti. Třešničkou na pomyslném dortu je bezpochyby střešní terasa, která dokresluje celkový dojem z tohoto luxusního domu.

Technologie a kvalita provedení nikterak nepokulhávají za projektově dobře navrženým domem. Při jeho stavbě jsou kladeny nejvyšší nároky na kvalitu. Ty splňuje pravá pálená nízkoenergetická cihla POROTHERM, stejně tak i certifikované dřevo SOLIDWOOD, které se používá při stavbě dřevostavby. Okna Vekra jsou vybavena izolačním trojsklem a střešní krytina a systém Tondach rovněž garantují nízkoenergetický provoz a lety ověřené technologie. K vnitřnímu vybavení domu samozřejmě patří plovoucí podlahy, kvalitní dveře se zárubněmi a vybavení koupelen v nejvyšším standardu zajistí spolupráce s německou firmou Richter&Frenzel doplněné o podlahové topení pro maximální komfort.

Jak už bylo zmíněno, domy jsou projektovány ve dvou variantách. První je nízkoenergetický zděný dům na klíč Porotherm, ten společnost nabízí za cenu 5.190.000,-Kč včetně DPH a druhou možností je nízkoenergetická dřevostavba SolidWood za 4.590.000,- Kč včetně DPH. Co vše je součástí stavby naleznete ZDE. Výstavba domu probíhá v rekordním čase. Od vykopání základů je to 7 měsíců a můžete se stěhovat. Pokud řešíte finance a nevíte si rady s hypotékou, odborníci společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. vám pomohou i s tímto problémem. Dokáží pro vás zprostředkovat výhodný systém splátek úvěru, kdy zaplatíte ročně pouhých 11 splátek. Pokud vás zaujal tento nebo jakýkoliv jiný z pestré nabídky této společnosti, neváhejte se na ně s důvěrou obrátit. DDNK logo finalni

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/luxusní-dům-33-titulka-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/luxusní-dům-33-titulka-150x150.jpgPR-leadersBydleníRealityPokud hledáte dům, který by splňoval ty nejvyšší nároky, zastavte se a dobře si prohlédněte dům na klíč 33 od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Ten je velmi zdařilým projektem, který dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta. Může se pochlubit užitnou plochou 205 m² a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku