Již po pěti vteřinách si člověk vytvoří obrázek o tom, zda je mu protějšek sympatický a zda se mu daná osoba líbí či nikoliv. Tak proč svůj pozitivní první dojem neumocnit i  svou vizáží a oufitem. Oblečení a doplňky mohou mít určitý podíl na úspěších v různých aspektech našeho života. Od získání práce, po seznámení s novým partnerem. To, jaký styl oblečení zvolíme pro konkrétní situaci, funguje i jako jeden z našich komunikačních kanálů s okolím. Při výběru doplňků vybírejte pečlivě a zaměřte se i na detaily.

Co musíte mít

Mezi hlavní doplňky, které podtrhnou styl vašeho oblékání, patří boty, kabelky a pásky. Nemusíte za ně utratit velké sumy a vlastnit kabelku každého barevného odstínu nebo boty každého střihu, ale rozhodně nešetřete na kvalitě. Vyberte si jednu koženou kabelku a jednu originální s vtipným potiskem, pořiďte si boty na podpatku, oblíbené baleríny a pohodlné plátěné tenisky.

Perfektní do detailu

Pokud se někam chystáte a sladíte oblečení a k tomu třeba obuv nebo kabelku, tak nezapomínejte i na detaily. Váš outfit skvěle doladí náramek z polodrahokamů nebo slušivé šperky, které patří mezi vaše oblíbené. Všimli jste si, že i z obyčejného dámského trička tak můžete udělat módní a trendy kousek, pomocí vhodných doplňků. Ať už se jedná o korále, šátek nebo další doplňky?

Luxusní a kvalitní doplňky

Nemusíte mít velké množství luxusních doplňků, ty byste nejspíš ani nevynosily a zbytečně by vám tak ležely doma. Vyberte si pár kousků, které se naučte vhodně kombinovat a střídat. Vybírejte vždy kvalitní doplňky, které vám vydrží. Nebojte se moderního ztvárnění, vyjádření smyslu pro humor a nápaditosti. Bavit vás budou nejen originální vtipné plavky, ale také originální legíny. Pořiďte si i mandala deku, kterou si s sebou můžete vzít nejen na jógu, ale třeba také s přáteli na piknik.

Sluneční brýle vedou

Nezapomínejte na sluneční brýle. Nejenže vás chrání před sluncem, ale jsou také zajímavým módním doplňkem, který dovede působit opravdu elegantně a velmi slušivě. Například Jackie Kennedyová patří mezi módní ikony, které na brýle nedaly dopustit a díky nim vždy vypadala na úrovni, skvěle oblečená a elegantní. Sluneční brýle tak dovedou vzbudit i dojem luxusu. Vyberte si takové, které vám budou slušet. Velmi oblíbené jsou typy s většími skly a černými obroučky, ale je třeba, aby vám velikost i tvar ladil s obličejem, účesem a celkovým stylem outfitu.

Myslete na barvy a potisk

I když je černá barva oblíbená a zaručuje určitou eleganci a nadčasovost, rozhodně to není jediná barva, která by měla vládnout vašemu šatníku. I oblíbená metalová trička nejsou jenom černá. Co se týče potisku, tak myslete na to, že ten o vás vždy vypoví něco navíc. Noste trička s takovými nápisy, kterým rozumíte, ať víte, co sdělujete okolnímu světu. Když zvolíte trička s vtipnými obrázky, ukážete smysl pro humor a ještě můžete projasnit den i ostatním.

Podívejte se, jaké doplňky máte doma a obměňte je. Jednou za čas je dobré, pořídit si novou kabelku, sluneční brýle nebo třeba plavky. Nebojte se investovat do sebe a získat tak dobrý pocit a třeba si i trošku zvýšit sebevědomí.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/náramek.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/náramek-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylJiž po pěti vteřinách si člověk vytvoří obrázek o tom, zda je mu protějšek sympatický a zda se mu daná osoba líbí či nikoliv. Tak proč svůj pozitivní první dojem neumocnit i  svou vizáží a oufitem. Oblečení a doplňky mohou mít určitý podíl na úspěších v různých aspektech našeho života....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares