Vybrat si originální reklamní předmět na míru není nic jednoduchého. Obzvlášť když je pro vás připravený široký výběr, v němž se jednotlivé produkty odlišují jen drobnými detaily. V takové nabídce se pak ztratí nejeden podnikatel. U agentury UniMark můžete objednávat výstižné reklamní předměty a máte zde na výběr z více než 4000 různých produktů. Předměty zde mají skladem v milionech kusů, takže vám jsou schopni vyjít maximálně vstříc bez ohledu na velikost objednávky. Výhodně zde tedy pořídíte jednotky, desítky i stovky reklamních předmětů. Objednejte si tak množství, které stoprocentně využijete.

Propagační předměty nejsou jen tužky a trička

Pokud se podíváme zpět do historie, tak propagační předměty dříve nebývaly tak nápadité. Tato doba už je naštěstí pryč, protože dnešní nabídka reklamních agentur je velmi pestrá. U UniMark na vás čekají velmi rozmanité produkty, které lze snadno přidružit snad ke každému byznysu. Za zmínku stojí například reklamní šňůrky na krk, reklamní aromatické visačky, kvalitní psací a kancelářské potřeby nebo USB doplňky. Rozhodně zde vyjdou vstříc i náročnějších zákazníkům, kteří poptávají třeba moravská vína s vlastní etiketou, golfové potřeby, různé potřeby do kuchyně nebo produkty z řady wellness a kosmetika.

Dárkové předměty, co nezklamou vaše zákazníky ani obchodní partnery

Nyní můžete vybírat z katalogu pro roky 2018 a 2019, který je plný nadčasových novinek. Katalog naleznete v online podobě na internetu, kde vám vyjde nejlépe objednat si přímo přes e-shop unimark.cz, případně si můžete nechat zaslat tištěný katalog na svou adresu. Stačí se jen zaregistrovat na internetu a počkat několik dní na jeho doručení. V UniMark vám originální dárkové předměty zhotoví během sedmi až čtrnácti dnů, v závislosti na konkrétním potisku. Objednat si je můžete také bez potisku, pak očekávejte dodání během dvou až třech dnů.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/img131-1024x510.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/img131-150x150.pnginfo@press-media.czTipyVybrat si originální reklamní předmět na míru není nic jednoduchého. Obzvlášť když je pro vás připravený široký výběr, v němž se jednotlivé produkty odlišují jen drobnými detaily. V takové nabídce se pak ztratí nejeden podnikatel. U agentury UniMark můžete objednávat výstižné reklamní předměty a máte zde na výběr z...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares