Oddlužení je ideálním řešením pro klienty s větším počtem dluhů, které nejsou schopni splácet. Mnohost dluhů často směřuje k tomu, že dlužníci splácí svoje dluhy po malých a nízkých částkách a tím jen zpomalují rychlost růstu úroků, poplatků a nákladů řízení, na místo umořování jistiny. Často se stává, že dlužníci svoje dluhy splácí i z toho, co jim zbude po exekuční srážce. Tuto situaci lze zastavit, dát všechny dluhy na “jednu kupu” a tu pak splácet jako celek. Takové řešení se nabízí efektivně prostřednictvím oddlužení.

V naší kanceláři jsme podali desítky insolvenčních návrhů a zahájili tak oddlužení již několika desítek lidí. Bezmála 100 % oddlužení bylo povoleno a nyní běží ke spokojenosti klienta.

Podmínky pro oddlužení jsou navíc od léta 2019 mírnější, oddlužení si tak může dovolit téměř každý. Umíme oddlužit i manžele společně v jednom návrhu.

Včasným podáním insolvenčního návrhu umíme zachránit i nemovitost, ve které bydlíte a která by Vám byla v exekuci zpeněžena.

Podmínky oddlužení

Pro podání insolvenčního návrhu spojeného s návrhem na povolení oddlužení je třeba splňovat tyto podmínky:

  • dlužník musí dlužit minimálně dvěma různým věřitelům (př. dvě půjčky u různých subjektů, dvě exekuce apod.);
  • dlužník musí být více než 30 dní v prodlení s plněním dluhů – poslední splátka dluhu musí být tak alespoň 30 dní alespoň z části nezaplacená (případně je dlužník neschopen i dosud nesplatné dluhy v dalších dnech platit včas);
  • dlužník musí mít zajištěný příjem z pracovního poměru, z důchodu, z pravidelného daru od kohokoliv či z jakéhokoliv jiného titulu (brigáda, mateřská, rodičovská) tak, aby mu mohlo být sráženo minimálně 2.200 Kč měsíčně; výpočet lze ověřit v kalkulačce;
  • oddlužení trvá zpravidla 5 let (3 roky ve zvláštních případech) a není třeba nutně splnit 30 % zaplacení všech dluhů.

Jak rychle to bude a co k tomu potřebujete?

Rychlost přípravy oddlužení závisí na připravenosti klienta. Před první schůzkou s advokátem tak klientovi doporučujeme, aby si připravil podklady k aspoň dvěma dluhům, pracovní smlouvu či jiný doklad o příjmu a doklady o příjmech za posledních 12 měsíců.

Po předání kompletních podkladů lze návrh připravit do 1 týdne, ve výjimečných případech do druhého dne.

Oddlužení zpracujeme bez dalších výdajů!

Návrh na povolení oddlužení a přílohy, stejně tak schůzky s tím spojené s námi absolvujete zdarma. Odměnu za sepis návrhu si sepisovatel návrhu přihlásí do insolvenčního řízení jako další věřitel a bude mu vyplacena v rámci oddlužení ze srážek.

Pozor, insolvenční návrh (oddlužení) může zpracovat pouze osoba k tomu oprávněná, to samé platí i pro poradenství.

Připojte se k desítkám našich spokojených klientů a vyřešte tak svoji tíživou finanční situaci jednou a pro vždy. Jako profesionálové v oboru Vám legálně poskytneme kvalitní poradenství a službu, jejíž výsledek může pozitivně ovlivnit Váš další život.

Napište nám o další informace pod odkazem zde: Oddlužení.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/trap-4380895_1920-1024x694.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/trap-4380895_1920-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaFinanceOddlužení je ideálním řešením pro klienty s větším počtem dluhů, které nejsou schopni splácet. Mnohost dluhů často směřuje k tomu, že dlužníci splácí svoje dluhy po malých a nízkých částkách a tím jen zpomalují rychlost růstu úroků, poplatků a nákladů řízení, na místo umořování jistiny. Často se stává, že dlužníci...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares