Majitelé vozů Peugeot a Citroen jsou mnohdy v úzkých, když se jejich auto porouchá tak, že náhradní díl lze sehnat pouze u výrobce. Ani v autorizovaném servisu si často nevědí rady a zasílají objednávku na požadovaný díl přímo do Francie. Co si mají počít menší opravny, neautorizované servisy, natož domácí kutilové, když jim schází potřebný náhradní díl? Na webu autotech24.cz se soustředí na použité náhradní díly Peugeot a Citroen. Jejich široká nabídka uspokojí majitelé novějších i starších typů aut.

Nenechte se zaskočit nedostatkem náhradních dílů, objednejte si je s předstihem

Stává se vám, často, že ve vaší autodílně končí určité typy vozů s opakujícím se problémem? Vadná převodovka, porouchané topení či klimatizace, těsnění v motoru? Objednejte si konkrétní náhradní díly u autotech24.cz. Pokud bude hmotnost součástky nižší než 15 kilogramů, bude vám zaslaná prostřednictvím DPD za příznivých 99 korun, a to v rámci celé České republiky. Pro objemnější kusy náhradních součástek si budete muset zvolit předání v Praze – jednou týdně, ve středu. I tak se ale objednávka použitých náhradních dílů Peugeot vyplatí. Nechcete přece nechat svého miláčka na čtyřech kolech dlouho čekat, než dorazí díl až z Francie.

V nabídce autotech24.cz jsou kvalitní použité náhradní díly Citroen Berlingo, C1, C2, C3, C4, C5, C8, C-Crosser, Xsara, Picasso a použité náhradní díly na Peugeot 107, 206, 207, 208, 307, 308, 406, 407, 4007, 508, 607, 807, Partner. Součástí sortimentu jsou příslušenství pro chlazení, topení, klimatizaci, do interiéru vozu, katalyzátory FAP, motorické autodíly, elektrosoučástky, jakož i pro převodovky, podvozek a nápravy. Nechybějí ani táhla, lanovody, pneumatiky a disky, nebo také sady potřebného nářadí pro opravy aut. 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/webnotes.cz_-1024x576.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/webnotes.cz_-150x150.jpginfo@press-media.czAuto-motoMajitelé vozů Peugeot a Citroen jsou mnohdy v úzkých, když se jejich auto porouchá tak, že náhradní díl lze sehnat pouze u výrobce. Ani v autorizovaném servisu si často nevědí rady a zasílají objednávku na požadovaný díl přímo do Francie. Co si mají počít menší opravny, neautorizované servisy, natož domácí kutilové,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku