Dnes firemní kurzy angličtiny v Brně nabízí řada soukromých společností a jazykových škol. Jak tedy nepodlehnout rozhodovací paralýze a vybrat pro své zaměstnance ten správný? V tom Vám pomůže náš průvodce. Ten obsahuje tři jednoduchá pravidla, podle kterých si vyberete pro vaši společnost ten správný kurz.

1. Individuálního testování – základ úspěchu

První, na co byste se měli zaměřit při výběru vhodného kurzu angličtiny do firmy, je to, jestli nabízí možnosti individuálního testování vašich zaměstnanců. Může to znít trochu jako banalita, ale ještě dnes existují jazykové školy, které netestují individuálně, ale skupinově za pomocí dotazníku a písemného testu. Správná praxe je, že do vaší společnosti někdo z jazykové školy přijde a otestuje ústně znalost jednotlivých zaměstnanců (nejlépe více než jedenkrát). Jenom tak je poté schopná jazyková škola nastavit kurz přesně podle potřeb vaší společnosti a zaměstnanců.

2. Výhoda certifikace státní jazykové zkoušky

Dobrou jazykovou školu poznáte podle toho, že má právo státní jazykové zkoušky. Pro vaši společnost to má hned dvě výhody. První je, že máte garantovanou úroveň kvality výuky stanovenou rámcovým a školním vzdělávacím programem pro základní a střední kurz v jazykové škole. Druhou výhodou je, že mohou státní jazykovou zkoušku z angličtiny zaměstnanci skládat přímo v prostorách jazykové školy, čímž ušetříte jejich čas. Kvalitní firemní výuku angličtiny poznáte i podle toho, že po skončení kurzu nabízí pro vaše zaměstnance složení státní jazykové zkoušky zdarma.

3. Cena není všechno

Dnes firemní výuku angličtiny v Brně nabízí řada soukromých společností a jazykových škol a na první pohled není obtížné si vybrat. Pokud se právě rozhodujete, který kurz pro vaše zaměstnance vybrat, jistě je pro vás důležitá i cena. Rozhodovat se podle ceny však může být v případě firemního vzdělávání velmi zrádné. V prvé řadě si musíte uvědomit, že nekupujete unifikovaný produkt nebo jiný druh zboží, ale investujete do vlastního lidského kapitálu. Pokud se kvůli úspoře rozhodnete pro méně kvalitní výuku angličtiny či jazykovou školu v Brně, tak ve výsledku neušetříte. Naopak riskujete kvůli úspoře několika tisíc ztrátu času a motivace vašich zaměstnanců a v případě nekvalitní firemní výuky dokonce i peněz vynaložených za jazykový kurz.

 

V takovém případě se doporučujeme obrátit na již zavedené a zkušené školy v oblasti firemního vzdělávání. Jedním z dobrých příkladů, jak se takové firemní kurzy v Brnědají dělat, je jazyková škola PELICAN sídlící na ulici Lidická. Ta splňuje všechna tři pravidla a nabízí dokonce i něco navíc. Tím bonusem navíc je její vlastní metoda výuky anglického jazyka PALS (PELICAN Active Learning System), která je založená na zkušenostech jazykové školy PELICAN s on-line systémem vzdělávání a rozvojem audio-vizuálních materiálů v rámci mezinárodních projektů. Při firemní výuce využívá audiovizuální technologie, multimédia a moderní metody (např. gamifikaci, neboli zavádění herních prvků do výuky angličtiny). Dále metoda PALS velmi podrobně pracuje s motivací zaměstnanců ke vzdělávání pro dosažení co nejlepších výsledků.

 


https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pelikán-firemní-kurz-titulka-Svět.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pelikán-firemní-kurz-titulka-Svět-150x150.jpgPR-leadersTipyVzděláníZprávyDnes firemní kurzy angličtiny v Brně nabízí řada soukromých společností a jazykových škol. Jak tedy nepodlehnout rozhodovací paralýze a vybrat pro své zaměstnance ten správný? V tom Vám pomůže náš průvodce. Ten obsahuje tři jednoduchá pravidla, podle kterých si vyberete pro vaši společnost ten správný kurz. 1. Individuálního testování – základ úspěchu První, na...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares