dům 9 hKvalitní rodinné bydlení obvykle znamená vysoké vstupní náklady. Tedy finance, které musíte zaplatit při koupi bytu či domu. Tím však výčet nekončí. Dle kvality nemovitosti a typu stavby se potom odvíjí i provozní náklady. Tedy finance, které budete muset měsíčně zaplatit za provoz domu. Zde záleží na energetické náročnosti stavby. Hledíte-li dále do budoucnosti a zamýšlíte se nad tím nejlepším konceptem bydlení, svěřte stavbu svého domu odborníkům. Zvolili jste pro svůj nový domov dům na klíč? Nechcete si dělat zbytečné starosti a čas budete raději věnovat rodině a práci? Oslovte společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Dlouhý název společnosti vystihuje přesně to, čím se zabývá. Snad jen zbývá dodat, že staví v nejvyšší kvalitě, za dostupné peníze a nízkoenergeticky. A to je právě to, na čem záleží.

dům 9 iMáte početnější rodinu a omezený rozpočet? Pak si nechte postavit 5+1 s balkonem s užitnou plochou 100 metrů. Tento dům na klíč můžete totiž koupit již za 2.990.000,- Kč včetně DPH ve variantě zděného nízkoenergetického domu a nízkoenergetickou dřevostavbu dokonce ještě o půl milionu levněji. A pozor nejedná se o žádný druhořadý dům. Tento nabízí svým obyvatelům dvě luxusní koupelny s podlahovým topením, francouzská okna s izolačním trojsklem renomované firmy  VEKRA, plovoucí podlahy, certifikovaný schodišťový systém a mnoho dalšího, to vše bezpečně zastřešeno krytinou a střešním systémem s 33 let dlouhou garancí od společnosti TONDACH. Za stavbu, která svou kvalitou nemá na českém poli obdobu, ručí zkušený stavbyvedoucí s více než třicetiletými zkušenostmi v oboru stavebnictví. Kvalitní a přísný dohled spolu s nejlepšími materiály a certifikovanými a lety prověřenými technologiemi jsou zárukou kvalitních staveb, které budou sloužit mnoha generacím.

Financování a daňové úlevy, to vše vám jsou schopni zprostředkovat finanční a pojišťovací odborníci, kteří své mnohaleté zkušenosti propůjčují právě této společnosti. Díky nim vás měsíční splátka hypotékDDNK logo finalniy může stát dokonce méně než byste platili za nájemné bytu a ročně zaplatíte jen 11 splátek, díky daňovému zvýhodnění.

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dům-9-titulka-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dům-9-titulka-150x150.jpgPR-leadersBydleníKvalitní rodinné bydlení obvykle znamená vysoké vstupní náklady. Tedy finance, které musíte zaplatit při koupi bytu či domu. Tím však výčet nekončí. Dle kvality nemovitosti a typu stavby se potom odvíjí i provozní náklady. Tedy finance, které budete muset měsíčně zaplatit za provoz domu. Zde záleží na energetické náročnosti...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares