Jezdíte s partou na cyklistické výlety? Máte rádi aktivní dovolené na kole? Domluvte se ve vaší cyklistické skupině a pořiďte si cyklodresy na míru! Vyřešíte tím i vánoční dárky.

Nekupujte již kýčovité dárky kvůli tomu, aby pod stromečkem něco bylo. Domluvte se ve vaší partě a pořiďte drahé polovičce, kamarádovi nebo příbuznému dárek, který bude mít v jeho životě široké využití. Dokážeme splnit jakékoliv cyklistické přání. Při zakoupení minimálně 10 ks z naší nabídky vám zhotovíme originální cyklistický dres přímo dle vaší představy.

Uvidíte, jakou radost svým rozhodnutím způsobíte, až budete na Štědrý den rozbalovat dárky. Až skutečně nasednete na kolo a vydáte se na další z oblíbených výletů, nepochybujte o tom, že si budete ve svém originálním cyklodresu užívat pocit jedinečnosti a nenapodobitelné cyklistické identity.

Na výběr máte ze dvou variant:

· Můžete si vybrat dres, který již figuruje v naší nabídce, s tím rozdílem, že na něm budete chtít mít dotisklé nějaké logo nebo jiný popisek v rámci vaší individuální představy.

· Necháte si vyrobit zcela jedinečný, originální dres.

Neváhejte tedy a objednejte si vánoční dárek, který bude jistě hitem večera. Celý postup je velice jednoduchý. Stačí vyplnit přiložený formulář se specifikací a následně budete kontaktováni našim odborným pracovníkem, který s vámi dořeší veškeré potřebné detaily.

Naši designeři se vynasnaží, aby vámi navržený dres dokonale odpovídal původní představě, a vy před samotnou výrobou obdržíte jeho vizuál. Pokud budete spokojeni a návrh odsouhlasíte, případně zkorigujete, pak teprve půjde vaše objednávka do finální výroby.

Objednávky dodáváme v rozmezí 3-5 týdnů od vašeho odsouhlasení. Budeme vás předem informovat o tom, jak dlouho bude, dle náročnosti vyřízení vaší objednávky, trvat.

Vánoce již pomalu klepou na dveře, proto byste neměli dlouho otálet. Objednávejte na www.proficyklodresy.cz

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/cyklodresy-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/cyklodresy-titulka-150x150.pngPR-leadersMóda a StylTipyJezdíte s partou na cyklistické výlety? Máte rádi aktivní dovolené na kole? Domluvte se ve vaší cyklistické skupině a pořiďte si cyklodresy na míru! Vyřešíte tím i vánoční dárky. Nekupujte již kýčovité dárky kvůli tomu, aby pod stromečkem něco bylo. Domluvte se ve vaší partě a pořiďte drahé polovičce, kamarádovi...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku