Všichni shání levné letenky a jezdí na stále stejné dovolené. Zkuste vystoupit mimo hlavní proud a nechte se zlákat méně tradičními destinacemi. Levné letenky do Lisabonu lákají na historii, letenky do Valencie na dobré jídlo a zeleň a letenky do Moskvy na historii a architekturu.

1.      Tip – letenky do Lisabonu

Schválně, co víte o Lisabonu? Ti znalejší z nás si vybaví Portugalsko. Letenky do Lisabonu nás skutečně vezmou do hlavního města Portugalska. Ale to není jediné lákadlo. Lisabon má neuvěřitelně bohatou a zajímavou historii, která dýchá v každé uličce. Za historií zámořských objevů vás přepraví letenky do Lisabonu. Vždyť z Lisabonu vyplouval i slavný Vasco de Gama.

Letenky do Lisabonu a tak trochu jiné MHD

Lisabon je vystavěn v kopcovitém terénu a tomu se musela přizpůsobit i místní doprava. Na letiště vás tradičně přepraví letenky do Lisabonu. Za památkami, ale budete muset využít třeba městský výtah nebo lanovku. Skvělým zážitkem je i jízda stařičkou tramvají v úzkých uličkách starobylých čtvrtí.

2.      Tip – letenky do Valencie

Za teplem, klidnou metropolí i krásnými plážemi vezmou letenky do Valencie. Pokud toužíte po zázemí velkoměsta, ale nechcete šílený ruch jako v Barceloně či Madridu, kupte levné letenky do Valencie. Město na jihu Španělska dýchá klidem a vyrovnaností. A při tom je zde vše, co metropole nabízejí. Můžete shopovat, užít si kulturu, historii i skvělou kuchyni.

Parky v řece, úžasné stavby a letenky do Valencie

Valencie je věčně zelené město. Je to díky parkům, které vznikly v bývalém korytě řeky Turia, která byla odvedena za město. Tyto valencijské zahrady lákají k relaxaci i dlouhým toulkám. Nevšední podívanou nabídnou i moderní architektonické stavby, jako je budova Města umění a vědy. I kvůli nim stojí letenky do Valencie za to. V dosahu MHD najdete krásné pláže.

3.      Tip – letenky do Moskvy

Zapomeňte na předsudky a objevte úchvatnou tvář Moskvy. Letenky do Moskvy jsou vstupenkou na báječnou dovolenou plnou kontrastů. V Moskvě najdete pohádkově nádherné chrámy i megalomanské stavby éry minulé. Letenky do Moskvy jsou ale také vstupenkou na bujarou moskevskou noční zábavu.

Zelené velkoměsto i město literatury a letenky do Moskvy

Letenky do Moskvy lákají všechny knihomoly. Odedávna je Rusko rodištěm největších básníků a spisovatelů všech dob. I po jejich stopách se můžete v Moskvě vydat. Málokdo u nás tuší, že Moskva patří k nejvíce zeleným metropolím světa. Znaveným nohám tak můžete dát trochu odpočinout v některém z nádherných park.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/aerial-500503_1920-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/aerial-500503_1920-150x150.jpgPR-leadersCestováníVšichni shání levné letenky a jezdí na stále stejné dovolené. Zkuste vystoupit mimo hlavní proud a nechte se zlákat méně tradičními destinacemi. Levné letenky do Lisabonu lákají na historii, letenky do Valencie na dobré jídlo a zeleň a letenky do Moskvy na historii a architekturu. 1.      Tip – letenky do Lisabonu Schválně,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku