Místo tabletu se dotkněte podzimně zbarveného listí

Zlobíte se na své děti, že když nekoukají na televizi, tak koukají do mobilu nebo tabletu? Nevíte na co je nalákat, aby chvíli odložily vymoženosti dnešní doby a začaly trochu žít? Pak jim nabídněte alternativu, kterou budou jen těžko odmítat. Možná i vám samotným chybí trochu přírody a i vy se už ztrácíte v neosobním přetechnizovaném světě. Pak neváhejte a vyjeďte do Liberce. Kromě známého aquaparku a parku plném dinosaurů zde totiž můžete navštívit také EKOPark.

Bezpočet aktivit na jednom místěpodzimovani-plakat

EKOPark je unikátní projekt jednoho nadšence, který se rozhodl, že právě v této době plné techniky, založí park, kde dostanou lidé novou šanci vrátit se ke kořenům a opět se přiblížit přírodě. Nejedná se pouze o pěkné místo k procházkám, zažít toho zde můžete mnohem více. Součástí parku jsou například rozhledny v korunách stromů, kontaktní mini ZOO, různé dílničky. Pokud jste si oblíbili chůzi na boso, máte zde ideální podmínky na místní bosé stezce, pokud jste zatím nezkusili, nechte se zlákat právě zde. Najíst se můžete na piknikových místech a zažít tak příjemně strávený čas v trávě. Pro milovníky přírody a přece v těsné blízkosti města je zde možnost přespat pod širým nebem a pro ty méně odvážné jsou připravené plně vybavené apartmány. To své si tedy najde skutečně každý.

Podzimování

A co víc, EKOPark chystá nejrůznější víkendové akce, jedné takové se můžete zúčastnit i vy. Stačí přijet 8.10. od 10-15 hodin na akci zvanou Podzimování. Můžete zde stavět hmyzí hotel, vykoupat se v listí, zastřílet si z luku, zajezdit si na koni, zkusit vyhrát v některé ze soutěží a na doma si ještě nakoupit nějaké dobroty z nabídky regionálních farmářů. Navíc si užijete bohatý doprovodný program, ke kterému je zdejší přírodní amfiteátr ideálním místem. Nemusíte se bát nadsazených cen, vstupné je vskutku lidové, dospělí za 80,- Kč a chodící děti za 60,- Kč. Tak, ať se vám líbí a napište nám zážitky na naše FB stránky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/podzimování-titulka-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/podzimování-titulka-150x150.jpgPR-leadersCestováníZprávyMísto tabletu se dotkněte podzimně zbarveného listí Zlobíte se na své děti, že když nekoukají na televizi, tak koukají do mobilu nebo tabletu? Nevíte na co je nalákat, aby chvíli odložily vymoženosti dnešní doby a začaly trochu žít? Pak jim nabídněte alternativu, kterou budou jen těžko odmítat. Možná i vám...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku