Máte v hlavě kupu myšlenek, které se motají kolem toho, zda v práci stihnete vyřídit svou agendu, na kterou váš nadřízený apeluje již několik měsíců, a najednou zjistíte, že jste si doma zabouchli dveře? V tom případe nevolejte hasiče a neproste je o předražený výjezd jejich jednotky, nýbrž zavolejte na zámečnickou pohotovost, která vám s vašimi zabouchnutými dveřmi mile ráda pomůže. Naše zámečnická pohotovost Praha 7 je tu pro vás vždy, když se vám přihodí jakákoliv nemilá nehoda a to nejen u vašich vchodových dveří nýbrž například i u dveří vašeho automobilu.

Po vloupání není do smíchu nikomu


Přijeli jste ze služební cesty ze zahraničí a zjistili, že vám někdo vyloupil byt? V tom případě vám jistě není do smíchu a začínáte sumarizovat, o co všechno vás vaši nemilí a především nezvaní hosté připravili. Poté, co se ovšem smíříte s faktem, že je část vašeho majetku ta tam a věc je v rukách policie, budete muset začít myslet na to, co bude s poškozeným zámkem z vloupání. V tento moment opět přichází my s naší zámečnickou pohotovostí, která vám v této velmi nemilé situaci alespoň na okamžik vykouzlí úsměv na tváři. Vaše vchodové dveře si totiž budou žádat velmi rychlou opravu.

Chcete zabezpečit svůj dům či firmu? Oslovte nás?


Chcete do svého domu či firmy instalovat zabezpečovací systém, který by uchránil váš majetek před nezvanými hosty? V tom případě nás oslovte a my vám váš nový zabezpečovací systém rádi nainstalujeme. V dnešní době se totiž rozhodně vyplatí chránit si svůj majetek před vandaly a nezvanými hosty, které byste ve svém domě či ve své firmě viděli pouze velmi neradi. Naše služby tak využijete i v tomto směru.

Naše pohotovost je vám k dispozici 24 hodin denně


Náhoda si rozhodně nikdy nevybírá a také se neptá. Zabouchnuté dveře u dveří domu u auta či vyloupený byt se mohou o slovo přihlásit nečekaně a také nevhod. V tom případě nám zavolejte, kdykoliv to pro vás bude aktuální a my na místo dorazíme během několika málo minut. Jsme vám k dispozici nonstop.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/locksmith-1947387_1920-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/locksmith-1947387_1920-150x150.jpgPR-leadersBydleníMáte v hlavě kupu myšlenek, které se motají kolem toho, zda v práci stihnete vyřídit svou agendu, na kterou váš nadřízený apeluje již několik měsíců, a najednou zjistíte, že jste si doma zabouchli dveře? V tom případe nevolejte hasiče a neproste je o předražený výjezd jejich jednotky, nýbrž...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku