Uspěchaná doba, zvýšené nároky na výkon i vysoký standard vedou často k přepracovanosti, nadmíře stresu a nezřídka i vleklým zdravotním problémům. Stále málo z nás se v dostatečné míře soustředí na relax a zábavu a svůj volný čas tráví skutečným odpočinkem. Z velkých výkonů v práci se tak často přesouváme do ještě větších výkonů ve fitness centrech či ve volné přírodě a zapomínáme opravdu relaxovat a vypnout alespoň na nějakou chvíli svůj mozek. Přitom existuje tolik zajímavých způsobů, jak efektivně odbourávat stres a navíc se i něco zajímavého přiučit, či dokonce poznat více sami sebe.

Inspirativní malování

Možná jste už někdy slyšeli o zážitkovém či inspirativním malování. Pokud právě přestáváte číst, protože se nepovažujte za člověka s talentem pro malování, ještě počkejte a v klidu dočtěte do konce. Zážitkové malování nejsou lekce malování nadějné malíře, jedná se o zajímavou formu sebepoznání v příjemném prostředí kaváren, restaurací či venkovních prostor, kde plátno, barvy a štětce jsou jen prostředkem vyjádření svých emocí a velmi často i poznání, že namalovat pěkný obraz může zvládnout skutečně každý bez ohledu na množství talentu, jenž mu byl dán do vínku.

Vínko, příjemná společnost a pohoštění jako bonus

A když navíc k malířským potřebám a vedení zkušeného kouče přidáte příjemnou společnost ostatních, sklenku dobrého vína a k tomu malé pohoštění, máte rázem zajímavý program na více než dvě hodiny. Inspirativní malování navíc můžete věnovat jako originální dárek pro někoho, o kom jste přesvědčeni, že by právě pohodově strávený volný čas byl pro něj to pravé. Místo setkání můžete vždy vybírat dle aktuálního rozpisu a mít tak jistotu, že bude právě pro vás to pravé.

Pokud vás představa této formy relaxu a sebepoznání nadchla, vstupenky můžete nakoupit zde

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1-3-1024x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1-3-150x150.jpgPR-leadersKulturaTipyUspěchaná doba, zvýšené nároky na výkon i vysoký standard vedou často k přepracovanosti, nadmíře stresu a nezřídka i vleklým zdravotním problémům. Stále málo z nás se v dostatečné míře soustředí na relax a zábavu a svůj volný čas tráví skutečným odpočinkem. Z velkých výkonů v práci se tak často...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares