Kde byste vlastně chtěli žít, až jednou budete mít děti? Bylo by to v okresním městě, vaší rodné lokalitě nebo spíše tam, kde je dostupná dobrá práce a také si zde užijete spoustu kulturních akcí? Mnozí mladí lidé mají jasno, jen ještě nenašli alternativu – a stále pátrají, kde by byla v Praze ideální příležitost k tomu se usadit a doslova zapustit kořeny. Samozřejmě, stěhování je od první myšlenky na koupi bytu ještě hodně daleko, jde o složitý proces, který ale také někdy musí začít. Proč tedy ne zrovna tady a teď?

Praha 3 aneb možnosti pro práci i zábavu

Parky plné zeleně, nákupní centra, pošta, školy pro vaše děti a také kultura, která zde opravdu jen kvete. I takové prostředí nabídnou nové byty Praha 3, které jsou stále ještě k mání. Desítky možností, z nichž některé nabídnou i balkon, lodžii nebo předzahrádku, od dispozice 1+kk až po velmi prostorný pětipokojový byt.

V příštích několika letech vyroste v okolí perfektně sladěná infrastruktura a zapomínat se nebude ani na veřejnou zeleň. Nakonec, Malešický park nebo Židovské pece jsou velmi oblíbenou zastávkou pro volná všední odpoledne nebo víkendové večery. Prodej bytů na pražském Žižkově se pomalu dostává do finální fáze. Praha jako na dlani a dopravní obslužnost, díky které se dostanete kamkoliv během chvilky.

Místa, kterými proudila česká i světová historie

Nedaleký vrch Vítkov, ale i Žižkovská televizní věž, Olšanské hřbitovy nebo Prašná brána. Skutečně, právě v Praze 3 se setkáte s historickými skvosty, které nenabídne v takovém rozsahu vlastně žádné jiné české město.

Financovat bydlení v Praze přitom nemusí být tak nedostupná záležitost, jak se možná zdá na první pohled. Stačí se dobře informovat a zjistit si detaily – možná zjistíte, že jde o cestu, která je vlastně velmi stabilní.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_byty_navackove_cz_nahledovy-1024x439.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_byty_navackove_cz_nahledovy-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníKde byste vlastně chtěli žít, až jednou budete mít děti? Bylo by to v okresním městě, vaší rodné lokalitě nebo spíše tam, kde je dostupná dobrá práce a také si zde užijete spoustu kulturních akcí? Mnozí mladí lidé mají jasno, jen ještě nenašli alternativu – a stále pátrají, kde by byla v Praze ideální příležitost k tomu...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku